Универзитет "Гоце Делчев" - Штип

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
Мајка ми се запиша на овој Универзитет (Педагошки), дисперзирани студии во Струмица. Може некој да ми даде листа да ги видам прелиминарните резултати?

Ја уште две години ќе одам на факс. со мама колеги ќе сме. :pos::pos::pos::pos:
http://upisi.ugd.edu.mk/
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
37
Поени од реакции
2
едно прашање кога ке почне наставата на универзитетот. Дали ќе започне на 15 септември бидејќи слушам најразлични информации и верзии?
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Знае ли некој кога се уплака за партиципација
Почната е уплатата од понеделник навака.
Инаку дали ке се почне од 15 Септември или не ке биде навремено објавено на интернет.
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Почната е уплатата од понеделник навака.
Инаку дали ке се почне од 15 Септември или не ке биде навремено објавено на интернет.
При уписот ни даваа информатор за факултетот на кој се запишуваме и на првата страна на информаторот пишува дека почетокот на годината е на 15 септември. :helou:
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
При уписот ни даваа информатор за факултетот на кој се запишуваме и на првата страна на информаторот пишува дека почетокот на годината е на 15 септември. :helou:
Да ама кога бев со другарка ми во понделник на прашањето кога ке почнеме беше одговорено изгледа на 15 мегутоа следете новости на интернет и ке бидете навреме изваестени дали за сигурно тогаш ке се почне.
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
Почната е уплатата од понеделник навака.
Инаку дали ке се почне од 15 Септември или не ке биде навремено објавено на интернет.
А,уплатата за партиципација за тие што сме втора година и трета има ли некакво известување?
 
N

navivacka

Гостин
Да ама кога бев со другарка ми во понделник на прашањето кога ке почнеме беше одговорено изгледа на 15 мегутоа следете новости на интернет и ке бидете навреме изваестени дали за сигурно тогаш ке се почне.
Што се однесува до мене може и никогаш да не почнеме:pipi:
 
N

navivacka

Гостин
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Можи некој да ми кажи кога започнува студиската година (за 2ра) на земјоделскиот факултет во штип..??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom