пробистипка
Поени од реакции
130

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Јас само да те поздравам ако случааајно ти текнит некогаш и негде да се укључиш вака ко мене. До сеа читав пп од порано и си се смеев сама :)
  Иначе си го загинав мобилниот и сеа ти неам број :(
  Поретко одам сеа шо знам... Иам за учење и такви глупости. Ај се глеаме, ама дан заборајш.
  Хејоу :) Арна еф, јадам моментално, се дебелам и се дебелам... :pipi: За фалење нишо немат... се мачам со училиштево и то. Ти?
  Да де то е, ама мистична сум. Иначе ти си во право. А вториот... шеги сме :). Чиста досада. И да не си имаш грижа на совест (знам дек не ќе моеше да спијаш вечер) ама и јас тоаш сто посто Охрид сум била така да нишо страшно. А фебруари се глеаме сто посто. :back::back::back::back::back:
  Te сакам мури! :) За мене малото... Ох срце то убо. Гушка! :)
  Иначе... стварно никако да се одвикнам, ко ќе ти влезит нешо во навика... то јет. :) Забавно е пак шо. Со Марко океј, праев муабет. Долгичко е. :) Предпоследното... да :) Ито одамна. Кажи шубај се? :) (со смалјињава отеков ама таква сум окезена) И за последното... Охрид нормално.
  И дај идај негде Скопје/ Охрид да те видам негде, морат! :) (пак смајли -_-) :back:
  :(:(:(:(
  Број имаш... а мсн ќе ти пишам па додај ме од новиот.
  Значи уште појќе сме имале за праење муабет. Мва! :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom