Три работи кои ви фалат во животот

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.678
Поени од реакции
523
Нишо не ми фали ама баш ништо само една работа ми фали и не е поврзана со здравје, секс,љубов, работа и слично така да еве семолам да мисе оствари и кога ќе ми се оствари ќе бидам најнајпрезадоволната особа што постои...
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.299
Поени од реакции
9.909
Здравјето ми е ок,така нека продолжи :)
Љубов,е да може љубов.
Потоаа пари,money money мора малку и нив повеќе да ги има и
Срејча брааат срејча :pipi:
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Три работи кои ми недостасуваат

1. Љубов

2. Студентската безгрижност, слобода, забава

3. Можност за реприза на одделни ситуации во животот
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.245
Поени од реакции
2.312
моментално ми фали само една работа...

ПАРНО/ПЕЧКА/КАМИН/ШПОРЕТ !!! ШТО И ДА Е ДА МЕ СТОПЛИ САМО !!!!!!!!!!!
 
Член од
24 јули 2010
Мислења
212
Поени од реакции
12
Во моментот .

МЛАДА ЖЕНА , СТАРО ВИНО , ЗАГРЕАН КАМИН.
 
M

MacedoniaGirl

Гостин
1. Супер-интелегентен робот кој ќе пишува домашна за мене :)

2. iPhone 5

3. Снег
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.506
Пари, пари и многу пари. ;)

Тој што рекол дека со пари не се купува се, мора да бил цел живот сиромашен. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom