Три работи кои ви фалат во животот

Член од
24 август 2008
Мислења
238
Поени од реакции
133
Казете три работи што ви фалат... немора да се метеријални :D
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.114
Поени од реакции
17.218
Се додека ги гледам мојте две дечиња
-здрави
-весели
-задоволни
Без се друго можам....
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
781
Поени од реакции
69
Женска (работам на случајот)
Памет.
иии...Многу многу Пари.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
180
во моментот еден убав мотор, стална работа и 1 чаша хаиникен :helou::toe:
 
С

Сатори

Гостин
Се што ми треба, се имам, имам дури и многу повеќе.Само едно немам, а толку силно го посакувам, време, само малку повеќе време.
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.531
Поени од реакции
2.200
Слава
5.00 просек
Повеќе креативност
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
слободно време
се друго ми е на место
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.652
Поени од реакции
585
aaa троа поголем речник во муабет со женски
една флаша стела
и шампон ... го поебал брат ми.. блаах
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
сибирски самојад:wub:
ферари или ауди тт:wub:
базен на кров:wub:
 
E

elence*$

Гостин
  • Вистински луѓе што ме сакаат, разбираат и поддржуваат, ги има ама се далеку од мене:nesum:
  • 2 pieces of my heart, едното во Москва, другото во Мк ...
  • МАКЕДОНИЈА
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.016
Поени од реакции
73
  • девојка
  • поголема самодоверба
  • малку повеќе пари
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
1.пари
2.среќа во се
3.добро ауто или мотор и добра куќа :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom