Архивист
Последна активност:
2 јануари 2017
Член од:
10 мај 2007
Мислења:
2.926
Допаѓања:
606
Поени од трофеи:
150
Пол:
Машко
Роденден:
20 јуни 1982 (Возраст: 37)
Локација:
Скопје
Професија:
историја со архивистика

Сподели преку:

Архивист

Ултрас, Машко, 37, од Скопје

Последна активност:
2 јануари 2017