Три работи кои ви фалат во животот

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
некој шо ќе ме разбере на начин ко шо сакам ја

добар пријател у МВР ваму у сообраќајно шо е

Време (никогаш не сум го имал)
 
Член од
14 декември 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Здравје
Верба
Да успем во животот

Поздрав
 

Spaski

Vita - Amore - Riso
Член од
31 јануари 2009
Мислења
263
Поени од реакции
11
Волја за учење(неможам да се наканам физика да земам да учам);:toe:
Една убава нова кола...:vozbud:
И на крај...како и сите други, така и јас....некој денар повеќе...
 

Tired..

of fаke fаces
Член од
16 октомври 2010
Мислења
150
Поени од реакции
19
1. money - like everyone else
2. малце среќа
3. и луѓе што знаат да ценат
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.282
1. Kvaliteten TRENING i Trener
2. Prijateli koi se tuka za mene
3. Da uspeam vo toa sto go sakam
 
Член од
12 март 2008
Мислења
989
Поени од реакции
615
реално:

600 - 700 евра плата
кола од 2003 па нагоре
малце повеќе здравје
помалку нервози.
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.056
Поени од реакции
2.678
Љубов
Љубов
Бесплатно патување до место по мој избор
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
1.Спејс шатл со ворп погон.
2.Планета што подржува живот.
3.Целиот нуклеарен арсенал на човештвото.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom