Три работи кои ви фалат во животот

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.675
Поени од реакции
7.166
Хмм... три само работи? кај мене фалат доста но кога веќе мора да ги издвојам тоа би биле следниве:

  1. Хармонија, да хармонија мене секогаш ми е потребна, дома, работа, помеѓу луѓето кои се околу мене итн.
  2. Слободно време, да тоа слободно време ми е потребно многу! она шетање, возење точак, планинарење, времето кое ќе го поминувам цртајќи во двор или едноставно уживање во шетањето низ природата.
  3. Малку повеќе среќа за да се исполнат некои работи.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.651
Поени од реакции
13.109
1. Да и се радувам на ќерка ми почесто
2. Мајка ми да ги остави цигарите и да биде среќна барем во овој период од животот
3. Животот да не ми се состои исклучиво од куча-посо
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
4.542
Поени од реакции
16.688
1. Нова батерија за лаптопов
2. Нова туба протеини, при крај ми е оваа
3. Аd-blocker за да можам на раат да гледам стримови онлајн, пошто животов ми се скрати
 

Kajgana Shop

На врв Bottom