Три работи кои ви фалат во животот

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
1. Пари
2. Добро БМВ
3. Страшно голем апартман во срцето на Акапулко со прекрасен поглед :sneaky:
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
753
Поени од реакции
212
1. Пари
2. Добро БМВ
3. Страшно голем апартман во срцето на Акапулко со прекрасен поглед :sneaky:
Мислам дека само со првото ќе ти се овозможат и 2 и 3.
 
T

Torchyrus

Гостин
18 години
Возачка дозвола
Авионски билет за во Лас Вегас
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
753
Поени од реакции
212
1.Неограничен извор на храна
2.Добар душек за спиење
3.Мир
 
Член од
2 август 2010
Мислења
100
Поени од реакции
38
1. Пуст острв
2. Вечно сонце
3. Лив Тајлер
 
С

Сатори

Гостин
1.Способност за организација
2.Желба за љубов
3.Талент за цивилистика
 

Violent Femme

I am as lovely as a dream in stone..
Член од
27 мај 2011
Мислења
725
Поени од реакции
523
Разбирање
Среќа
Пари
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
564
Поени од реакции
437
Не ми фали ништо, имам вишок. Радо би симнала некое килце :)
А во моментов ми фали едно убаво, вкусно, големо чоколадо.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.611
едни очи
едно небо
една насмевка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom