Трендови во МК медиумите од кои ни се кења

Член од
14 август 2006
Мислења
41.290
Поени од реакции
72.300
"Децата му беа слабост. Имаше со нив посебен однос"
- од документарец за Тоше на МРТВ.

Ах бре МРТВ, сироти сте биле одувек...
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.091
Поени од реакции
3.941
Зошто збориме за ова? Сите знаеме за каква заедница се работи -флорида е пуна со реднеци да го ебам. За нив легална возраст за клецање е 14-15 години.
Ама не , италијанска статуа со микро патлак е ПОРНОГРАФИЈА.
Се гадам зошто во опште им даваме пубилицит на овие имбецили. Прво со симпсоните, па сега копи пејст. Немој те молам.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
10.400
Поени од реакции
29.963
Овој шизофреникот Марјан од Доказ осуден на 3 год затвор.:vozbud:

Редно беше оваа фекалија да се елиминира, иако е само врв на цел куплерај наречен новинарство.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.848
Поени од реакции
6.994
Пак ќе го тупат со таму некој на функција директорска како дал оставка и сега жена му јавно пишува за него како бил разведен. Новунариве мора да се улетаат да го објават ова.
Исти случај како со оној бившион од АЕК и жена му. Го тупеа неколку денови и недели со нивни препуцавања на социјални мрежи.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom