Трендови во МК медиумите од кои ни се кења

Член од
14 јули 2024
Мислења
105
Поени од реакции
177
Врвот ми се овие објави, каде што рандом пар плаќа на сајтов да објавува вакви глупости :facepalm:

Прегледај го приврзокот 424838
претходно беше во мода пред споменикот на Аце па после се пребација на Козјак па после во Дубаи а сега е во мода Тунис,Малдиви.Лазаров ги крена стандардите :ROFLMAO:
 
Член од
14 јули 2024
Мислења
105
Поени од реакции
177


Втор дел од романтиката



она шета,тој чува деца.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.238
Поени од реакции
37.010

...ситуација пред година и пол со видео снимка Инфомакс ја спакува во дезинформативно пакетче како да е денешна информација (за време на власт на ВМРО ДПМНЕ со коалиција ВЛЕН и ЗНАМ) , а тоа е всушност во полн ек за време на друга власт во Македонија т.е. на СДСМ и ДУИ и други во коалиција, да се дезореиентира македонскиот народ, первезен пристап на новинарска професија со видоизменети и лажирани информации за сопствена корист или туѓи интереси!

СРАМОТА, скини новинарска диплома ако воопшто ја имаш!

 
Член од
31 мај 2019
Мислења
314
Поени од реакции
997
Врвот ми се овие објави, каде што рандом пар плаќа на сајтов да објавува вакви глупости :facepalm:

Прегледај го приврзокот 424838
Вакво имаше мислам на Курир пред неколку години, каде си плаќаш 50 евра мислам ми кажуваа и овие праќаат новинар те слика демек случајно на улица и објавува нешто у стил: Еве каква грациозност шета во градски парк.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom