Тоше Проески

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.386
Поени од реакции
10.319
Не е забрането пиратерија на форум? Песната е со право дадена како freeshare или?
 
Член од
20 април 2009
Мислења
989
Поени од реакции
944
најжалосно и најтрагично е тоа што без никакво право се поврзуваат многу песни со името на Тоше, а сето тоа за публицитет, а ние фановите сме оние најзасегнатите бидејќи со душа очекуваме дека можеби ќе слушнеме нешто ново. Форумите особено оние на нашите јужни соседи се дом на пиратеријата која за жал не почитува многу човечки принципи.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.276
Поени од реакции
1.494
најжалосно и најтрагично е тоа што без никакво право се поврзуваат многу песни со името на Тоше, а сето тоа за публицитет, а ние фановите сме оние најзасегнатите бидејќи со душа очекуваме дека можеби ќе слушнеме нешто ново. Форумите особено оние на нашите јужни соседи се дом на пиратеријата која за жал не почитува многу човечки принципи.
:kesa::kesa:


:tv:
 
Г

Господ

Гостин
Плус нели Тоше беше ангел а песнава е Не сум ангел....

Логика!
Може да испадне како продолжение на Ангел си ти и на крај да направи кавер на жалим драга испало је срање на Перо Деформеро па да излезе
Демек ти си ангел,ја не сум,така да жал ми е али не ни е пишано и да си направи EP.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.964
Поени од реакции
6.284
најжалосно и најтрагично е тоа што без никакво право се поврзуваат многу песни со името на Тоше, а сето тоа за публицитет, а ние фановите сме оние најзасегнатите бидејќи со душа очекуваме дека можеби ќе слушнеме нешто ново. Форумите особено оние на нашите јужни соседи се дом на пиратеријата која за жал не почитува многу човечки принципи.
Нели е малку преоптимистички да се очекуваат нови ствари од човек кој е повеќе од 2 години мртов, и се што можеше да се исцица од страна на хиените кои го опкружуваа е одаман исцицано?

Патем, мистеријата е решена. Да живее Преслава.
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Стварно неможам да одберам посебно некоја песна затоа што сите се прекрасни.
Сепак меѓу сите би ги спомнала: По тебе, Љубена, Излажи ме уште еднаш..............сите
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.739
"Слушаш ли"-Тоа е вистинска маѓија од песна, мало ремек дело..песна со душа
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
С

сашенко

Гостин
Е зашто така?Па ако е заслужена треба на него да му се додели.Тоше не е тука со нас ама што си заслужил треба да му се даде..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.477
Бог да чува. Според овие ни Хит Леџер не требаше да добие Оскар :vozbud:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.596
Поени од реакции
11.934
Досега не се случило оваа награда да се додели постхумно.
Интересни правила...го вметнале во список па го избришале, мајтап.
Оскарите, Малините, Греми, Бафта, Нобел-овци и други награди да им се одземат на добитниците кои починале...кој им е виновен што починале
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.670
Поени од реакции
21.226
Ова е за 2010 година или 2009? Од Тоше имаше нешто овој период?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom