Тоше Проески

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
Е добро де, матрица е - не испеана. Што е проблемот?
 
Член од
20 април 2009
Мислења
991
Поени од реакции
944
дали е можно да е од тоше ми беше прашањето
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
a od kaj go najde imeto Nisam andjeo,kade e spoomenato deka toa e imeto na instrumentalot?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ToШе , не тоше , нова или не.. матрицава е киК ес :)
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Почетниот дел од матрицата ужасно ме потсетува на Like a prayer од Мадона.
Дали е ова песна на Тоше или не, времето ќе покаже.Презаситен сум од вакви информации, шпекулации, песни и се останато, кои излегуваат буквално на диво на интернет.Оладете малку, и остајте работите да се одвиваат според тоа како што е замислено...
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
Почетниот дел од матрицата ужасно ме потсетува на Like a prayer од Мадона.
Дали е ова песна на Тоше или не, времето ќе покаже.Презаситен сум од вакви информации, шпекулации, песни и се останато, кои излегуваат буквално на диво на интернет.Оладете малку, и остајте работите да се одвиваат според тоа како што е замислено...
A kako e toa zamisleno ,koj toa voopsto zamisluva:toe:
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Има луѓе кои се грижат за тие работи.Колку што сум јас известен, од Тоше ќе слушнеме уште многу никогаш јавно не изведени песни.Баталете со ваквите информации и шпекулации, барем не за некој како Тоше.Со текот на времето, ќе видиме дали песнава е негова , или не...
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
Има луѓе кои се грижат за тие работи.Колку што сум јас известен, од Тоше ќе слушнеме уште многу никогаш јавно не изведени песни.Баталете со ваквите информации и шпекулации, барем не за некој како Тоше.Со текот на времето, ќе видиме дали песнава е негова , или не...
Prvpat slusam za ova:nesvest:
 
Член од
20 април 2009
Мислења
991
Поени од реакции
944
песната ја најдов на форумот на gitare.info Таму фигурираше со горенаведеното име, што не верувам дека е оригиналниот наслов. И јас се сложувам со останатите членови дека времето ќе покаже дали ова е вистина песна на Тоше. Благодарам на сите и се надевам доколку некој дознае нешто ново ќе го сподели со нас.ПОЗДРАВ ДО СИТЕ ФАНОВИ НА НАШИОТ НЕНАДМИНЛИВ ТОШЕ!
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114

Еве и текст за претходно прикажаната матрица, песнава ја пее Преслава.
 
Член од
20 април 2009
Мислења
991
Поени од реакции
944
ухх кој би помислил.РЕШЕНА дилемата koj bi pomislil deka ova e bugarska pesna. Fala vo sekoj slucaj.ZATVORENA TEMA!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
Каков FAIL беше ова. Матрица на Преслава да претпоставите дека би ја пеел Тошка... :icon_lol:
 
Член од
20 април 2009
Мислења
991
Поени од реакции
944
ахахаххах многу добро беше за да звучи бугарско... али во право сте срам е. Како да ја избришам темава? :tapp::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom