Топшоп производи - задоволни или не?

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Порано татко ми носеше Космодиск, сепак не му помогна премногу.
Имаме купено Контур перници, и сеуште спијам на нив. Тетка ми купија душек Дормео, и сеуште го користат.
Јас ја користев таа машинката cleen-cut или како и да се викаше, и доста добро ме служеше едно 5 години, пред да ја заменам со друга машинка. Плус секојдневно ја користев :)
Пред некоја година купивме и една од тие справите за вежбање, али по сплет на околности моравме да ја шитнеме :(
Сигурно има и други работи, ама не ми текнуваат во моментов...
 
B

BrunoFresh

Гостин
Значи ние како целокупно семејство имаме 2-3 производи од топ-шоп и за сите нив несакам да кажувам посебно , едноставно ќе кажам дека сите сме задоволни и баш онакви какви што некгаш сме барале и ни биле потребни. До сеа не сме се пожалиле од нив. Не сме нивни големи кувачи ни обожаватели но кога ќе е краен рок таа фирма, тогаш купуваме од таму :)
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Купи татко ми од тие патиките што оделе самите:)pos:) и ене ги никој не ги облака, реков јас ај ќе ги земам еднаш едно станување назад ме превртија.:pos:
Не озбилно може има нешто добро ама како што ги прават и не се нешто посебно.
 

Ambasadorka.G

Poliglota
Член од
20 јуни 2009
Мислења
56
Поени од реакции
14
Јас не сум задоволна воопшто. пред повеќе години го имаме купено тавчето за палачинки и воопшто не беше функционалоно како што го претставуваа. исто ја купивме и таа малата камера и сликите беа премногу матни и едноставно беше за џабе . а космодиксот па татко ми рече му помогнал до некој степен.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Јас не сум задоволна воопшто. пред повеќе години го имаме купено тавчето за палачинки и воопшто не беше функционалоно како што го претставуваа. исто ја купивме и таа малата камера и сликите беа премногу матни и едноставно беше за џабе . а космодиксот па татко ми рече му помогнал до некој степен.
Значи тоа за палачинки не е добро, м?
Да не го купувам ако не е добро. :(
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Космодиск мајка ми купи веднаш штом се појавија. До ден денес уште се жали на болки во грбот што значи ептен е ефикасен.
Сега го купив џусерот задоволна сум. И едни хеланки за слабеење само ги облекуваш и немаш гајле за два дена си слаб. Затоа неможам да се препознаам, али зимно време бркаат голема работа.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Производите што топ шоп ги препродава по многу повисоки цени ги има и во продавница само некој треба да губи време за да шета и бара.
 
O

Orion.

Гостин
Космодиск мајка ми купи веднаш штом се појавија. До ден денес уште се жали на болки во грбот што значи ептен е ефикасен.
Сега го купив џусерот задоволна сум. И едни хеланки за слабеење само ги облекуваш и немаш гајле за два дена си слаб. Затоа неможам да се препознаам, али зимно време бркаат голема работа.
:pos:
Татко ми коа бев мал го зема ова, дечкото сакаше да ослабе и стомачни да напраи:pos:
Bullshit!!
А ова е најидиотската ствар што сум ја видел некатИзгледа ја преценив интелегенцијата на некои луѓе...
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
249
Поени од реакции
148
Производите што топ шоп ги препродава по многу повисоки цени ги има и во продавница само некој треба да губи време за да шета и бара.
ги има на амазон со пониски цени некои работи
ама тука ми ги носат дома и кога земавме стан ајде се од почеток имаш потреба од душек, па ножеви:) ајде и лампа;) и така имам преку 50 производи земено:) имав клуб 5 картичка сега ја имам и силвер вип ако има некој заинтересиран за клуб 5 цена слободно нека ми пише да земе производ ке му излезам во сусрет
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
120
Поени од реакции
20
http://topshop.com.mk/index.asp?tn=productview&pid=86014&c=0
Некој искуство со чудово? Задоволни/ незадоволни од резултатите...?
можеш да го најдеш на бит пазар за 500 денари или некој понепознати продавници за вакви работи. за масажа до некој степен е добро само не знам кој ќе се нафати да те масира по пола саат секој ден и на крај ќе го баталиш во некој ќош..
 
H

HITCH

Гостин
Јас си ги купив ножевите и рендето од Borner, презадоволна сум! Со точилото/острилката што иде со нив си ги средив сите ножеви дома. :icon_lol: Додуша, јас прво одам во нивните салони за да видам на лице место што нудат, па после купувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom