Топшоп производи - задоволни или не?

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Дали некој го има купено Jack LaLane Power Juicer?
Јас сакам да го купам па да ми кажете ваши искуства пред да го купам...
--- надополнето: 9 септември 2013 во 20:34 ---
http://www.dormeo.com.mk/перници/2сиена-анатомски-перници.html

Ја има ли користено некој,има ли задоволни?

Јас ја имам. Супер е, задоволен сум.
 

Zoran MKD

Мијак на квадрат.
Член од
11 септември 2010
Мислења
2.021
Поени од реакции
1.019
Power Juicer
e dobar!
no voglavnoo se shto sum kupil od top - shop ne sum voodusheven.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.486
Поени од реакции
79.614
До сеа сум задоволен, али треба да се бира, не им е баш све за купуење.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Power juicer им е ептен јак, дормеото исто. А купи мајка ми и едни тавчиња (не знам искрено како се викаа) многу се добри исто.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
Има некој овде земано патики Walkmaxx Black 2.0 ?
добри ли се,ова она..
тие се тие
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.732
Поени од реакции
35.254
Дормео над душек имате некој земено?
Се мислам да го земам http://www.dormeo.com.mk/?tn=content_wide&cn=compare_topper третиот
Над-душек Рињу 6 см. + перница мемосан http://www.dormeo.com.mk/над-душеци/над-душек-рињу-6см.html 120х190цм. Не сум купувал досега од топ-шоп, па ме интересира какво искуство имате со душециве? (или подобра опција за душек или над душек до 8000денари 120х190цм, а да не се дормео дајте предлог.
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
460
Поени од реакции
461
Дормео над душек имате некој земено?
Се мислам да го земам http://www.dormeo.com.mk/?tn=content_wide&cn=compare_topper третиот
Над-душек Рињу 6 см. + перница мемосан http://www.dormeo.com.mk/над-душеци/над-душек-рињу-6см.html 120х190цм. Не сум купувал досега од топ-шоп, па ме интересира какво искуство имате со душециве? (или подобра опција за душек или над душек до 8000денари 120х190цм, а да не се дормео дајте предлог.
Не вредат, ама воопшто. Реално и никој производ од телемаркетинг не е доволно вреден за да си ги исполни напумпаните очекувања, цените се дигнати до плафон, а производот се продава чисто заради маркетингот.

Од Дормео линија, во семејството имам искуство само со перница. Овие од пазар од 300-400 денари подобри се. Се налегнува и се прави тенок лист за многу кратко време, после е неупотреблива.
А за рињу душекот имам видено кај пријатели, тоа е срамота да го нарекуваат „душек“, не одговара на критериумите на терминот душек, подобро да го наречат ќебе. Нема никаква потпора или обновување на душекот, исто џабе парите, подобро скроз нов душек.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Дормео над душек имате некој земено?
Се мислам да го земам http://www.dormeo.com.mk/?tn=content_wide&cn=compare_topper третиот
Над-душек Рињу 6 см. + перница мемосан http://www.dormeo.com.mk/над-душеци/над-душек-рињу-6см.html 120х190цм. Не сум купувал досега од топ-шоп, па ме интересира какво искуство имате со душециве? (или подобра опција за душек или над душек до 8000денари 120х190цм, а да не се дормео дајте предлог.
Јас го имам од Дормео тој најтврдиот душек зошто имам болки повремено во грбот и добро се покажа. Ваљда индивидуално е :)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Имам видено еден шлешер роба од топ шоп што е вратен заради недостатоци.....шта речи :D
Да не сум јас тој што ќе прави лоша реклама, греота е за тие што таму работат, ама.....
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.732
Поени од реакции
35.254
Некои други добри душеци да предложите да разгледам, не сум многу упатен во оваа проблематика и на што да внимавам? JYSK или како и да се викаше продавницата ако не се лажам продаваат, ги бива и како се со цени?
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Го има некој тоа нутрибулетот да каже шо е како е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom