Тоа сум јас [фотографии од вашето детство]

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
R

Rigel Kent

Гостин
:facepalm:
--- надополнето: 28 декември 2013 во 14:34 ---

Се шалев
Ахххх таа моја генерација децата се однесуваат како да се 25 годишни
Се муваат имаат девојки,дечковци цел божји ден се на Фејсбук и дрмат само. Кај мене во одд има девојче кое има 45 кг и е на диета значи бог да чува јас и викам зашто си на диета значи дете си таа ми вика мора да изгледам секси значи :facepalm:.Еве уште едно нешто има кај мене у школо еден фактард значи типот има девојка и се во долга врска а тој не наполнил 12 години.Незнам зашто вака се однесуваат децата а кога ќе им речиш дете не летај тие одма НА КОГО БЕ ТИ НЕ ЛЕТАЈ АКО ТИ МАВНАМ ШАМАР НА ЗЕМЈА ЌЕ БИДЕШ ЈАС СУМ СПУШТЕНА И СУМ НОРМАЛНО ДЕТЕ.Еве уште еден пример Девојчињата од моето одд знаат дека машките не враќаат и секогаш ги удираат во јајца по лице кај мене пробаа ама на една газот и се тресеше од мојота нога.Не ми е јасно зашто вака се однесуваат значи при игралиште кај мене у маало тие пред П.С дремат ебати детсвото.Мене како што ми кажувале порано децата играле од сабајле до вечер фудбал жмурка и други игри.Аааа и да ќе заборавев се облекуваат ко курви
:eek: Оваа тема беше тролање?
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.237
Поени од реакции
5.249
:eek: Оваа тема беше тролање?
И јас самиот незнам
имам 12
сликата има уште една копија ама незнам каде а оваа е копија на таа и за тоа е црно бело и затоа се нашалив зошто личи како оние старовремски :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.269
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.599

На некој роденден кај братучед ми, јас сум овој фраер у жолта кошула :facepalm:. А овој до мене у портокаловата е @Stefan-kobe. :icon_mrgr:
Од кај ја ископа бе :pos::pos:
Абе уште од мал се приметувало дека сум фаца, а и дека носам убиствена чарапа. :ROFLMAO:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Од кај ја ископа бе :pos::pos:
Абе уште од мал се приметувало дека сум фаца, а и дека носам убиствена чарапа. :ROFLMAO:
Одамна ги имав у пц, сабајле ја видов темава и викам чекај да прикачам некоја слика.. :D

Добри сме ние до негде, види го брат ми го унаказиле у комбилизон. :pos:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
На летовању у Будвој ( немаше мускули тогаш само гума :P )


Тука сум Доктор на карневали далечната...не се сеќавам, со сестрами.



Е тука е мистерија сликата... појма немам зошто сум така облечен, оти не е за на карневал оти сме во друг град на гости, каде што нема карневал....се заебавале со мене ваљда нешто си играле..
 

ION

Член од
27 јули 2011
Мислења
460
Поени од реакции
836
IMG_20140119_105436_0.jpg
Бела коса како снег (ме викаа Белчо):D
IMG_20140119_105409_0.jpg
Сестра ми по кратки ракави јас во ролка, друга блуза и панталониве бре :facepalm:
Бтв, шишките беа мое ремек дело а остатокот ваљда на мајка ми уз помош на нокширот или некое тенџере :D
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
цуци, буци, муци, леле што си за штипкање :P, а тоа срценцата се недоливи. убав тој!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom