Тоа сум јас [фотографии од вашето детство]

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.068
Пред едно 22 години

Оваа е пред некој 15 години


--- надополнето: 13 јули 2013 во 13:34 ---
Ова е мојот прв и последен јавен настап на "пулсирања" пред многу години

 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.511
Поени од реакции
5.645
Да не ја заборавиме темава. :)

На сликава имам 8 месеци, а косава ми е бетер од Слеш

Предупредување, могуќи влажнења
За повеќе слики во предпродажба 200, на врата 300, резервации инбокс. :icon_lol:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.511
Поени од реакции
5.645
@КвикСилвер, солзи ми потекоа! Кое мило створење си бил!

Во албумиве на секоја слика сум со кифла или со јадење во рака. Тогаш сум бил со виткана коса и дебел, а сега контра. :D
 
A

AnFem

Гостин
Во албумиве на секоја слика сум со кифла или со јадење во рака. Тогаш сум бил со виткана коса и дебел, а сега контра. :D
Тоа го приметив. Кифлата што ја држиш со малото, слатко раче. :love: Ај биди таков и до да те иштипам!
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин

Eве ме на 1-2 годинки.


Тука сум девер на мои 1-2 години, опасна лептир машна. :icon_mrgr:


Истиот тој девер, вино пие.


Мој 2-3 роденден. Добра кошула.(y)

Со родителите.

Јас и братучед ми на 3-4 години, у штикли. :D

На свадба у комшии со другарот @Schtrawzenigger. :icon_mrgr:


На некој роденден кај братучед ми, јас сум овој фраер у жолта кошула :facepalm:. А овој до мене у портокаловата е @Stefan-kobe. :icon_mrgr:


И за крај, 2000 година сликан за календар. Тоа е таа карирана кошула ала Шабан Шаулиќ. :pos:
 
Член од
9 јули 2013
Мислења
587
Поени од реакции
2.093

На свадба у комшии со другарот @Schtrawzenigger. :icon_mrgr:
Е брао бе. А толку време ја криев сликава од светот на модата. Сеа Бекам ќе ми ја украде идејава за носење криви портокалови шишки...
 
На врв Bottom