Тоа сум јас [фотографии од вашето детство]

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.274
Поени од реакции
28.826
Гледам дека рикнале линковите од старите фотки, па да ги шибнам пак...

9.jpg

На лулашка во село :)
10.jpg

Во средина, од времето кога Баерн Минхен не губеа по 4-0 на домашен терен :pos:
15.jpg

Од матура :)
7.jpg
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.620
996954_10200761409024491_163888281_n.jpg
Oктомври 1992. Ме планираа да бидам музичар, ама шо мислеме шо испадна. :D
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.018
Поени од реакции
3.193
Прва моја фотографија :)

 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.513
Поени од реакции
3.690
pred 40 g potoa ja vrativ vremenskata masina pred 20g :D 94976316_1580568008762797_2628208758936829952_n.jpg
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
907
Поени од реакции
3.457
polumatura.jpg
2006 - на сликата од полуматура
76964475_1673333132798000_7781339533181714432_o.jpg
кога сум имал некои 4 години, во Охрид мислам.

74906701_1659264580871522_1208177001899229184_o.jpg
веројатно кога сум 2-3 години. 72725789_1639737339490913_2980002293132296192_o.jpg
првиот одмор во Охрид. 71703329_1615471451917502_5481922224539566080_o.jpg
И веќе мал дечко.
 
На врв Bottom