Струмица

Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
81
Некој шо идеше за Скопје со Автобусот од 17;00 да ми каже нешто,доколку има таков нека ми се обрати инбокс,Фала.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.645
Поени од реакции
13.100
Кога трга последен автобус од Струмица за Скопје?
Истотака да ми каже некој за евтин смештај само за едно преноќување?
 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
Струмичани може ли да замолам некој да ми даде линк, слика од мапа каде точно се наоѓа Фондот за здравствено осигурување во Струмица? Пишува само улица Маршал Тито бб по интернетов ама не можам да го лоцирам на Google Maps. Ви благодарам многу!

П.С. Има некоја фотокопирница во непосредна близина на Фондот?
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Струмичани може ли да замолам некој да ми даде линк, слика од мапа каде точно се наоѓа Фондот за здравствено осигурување во Струмица? Пишува само улица Маршал Тито бб по интернетов ама не можам да го лоцирам на Google Maps. Ви благодарам многу!

П.С. Има некоја фотокопирница во непосредна близина на Фондот?
Повели мапа, и да, имаш фотокопирница одма под зградата на Фондот, мислам дека беше до Менувачница Даскал.
 
Член од
31 јули 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ми треба смештај у струмица за едно ноќевање освен по хотелите.. Ако знае некој, нека ми пише.
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.964
Поени од реакции
6.785
Дечки збор два за Индустриал, шо местенце е, какви се журките, и.т.н. ??
 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
Дали некој во скоро време вадел нова лична карта (поради претходно изгубена)? Некој ми кажа дека сега објавувањето на старата лична карта за неважечка во Службен весник и отпочнување на процес за вадење на нова лична карта се одвивало во еден ден. Да?
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.964
Поени од реакции
6.785
Кога сме кај правиот ноќен живот во Струмица, вчера својот втор роденден го славеше Sub Club.Место што според мене ги има најдобрите журки у Струмица,каде што излеват урбаните Струмичани, и дека шо работе најдобрио персонал.Супер прославичка имаа вчера, иако за наредната може малку по HC бенд да викнат :D.
За многу години Sub Club :ајнапиво::pivo2:.
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.964
Поени од реакции
6.785
Вчера започнаа и игранките на Леблебиџиската улица, беше многу јака игранка, секоја чест за типците од Прилеп, направија луда и незаборавна вечер.А у Недела очекувам да е уште појако, и бог нека е на помош :D.
Игранките ќе се секој Четврток и Недела.
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
395
Поени од реакции
207
momci znaete nekoj majstor sto mesti radio za u kola imam ja edno radio kenwood
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Abe denes ni pogrebalnite sluzbi ne veruvam da rabotea.Ziva duša nemase,se zacudiv kako e mozno tolku da e mrtvo.:toe:
Loš tajming mozda..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom