Воин без Коњ
Поени од реакции
1.213

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • iphone 4 sega za sega nemoze, a i koga bi mozelo bi bilo patch unlock sto znaci koga ke izleze ponava verzija na firmware - pak ke ti se zakluci, sto i ne ti go prporacuvam da go zemash osven ako nekes da se maltretirash ili da go cuvas od apdejti :D

  dodeka evoto se dekodira ;)
  Ништо значи секако треба да се поебат 140 денари за карти :(. Подобро ке купам злато и со наполеон ке тренирам 200%... како и да е фала на инфо.
  Фала на одговорот и претоставував за парите, така е логично, ама за карта не си требал да купуваш толку скапа, јас затоа прашувам дека најверојатно е изводливо до канарки острови од Македонија да се оди со Q1(што е под Бразил) и после од таму до Бразил пак со 1 карта или Q1 или Q2 што идење и враќање би му дошло 60-70 денари. Сепак за враќање пробај на овој начин дали ке успееш не оди директно со Q3 и ако не заборавиш кажи ми дали е изводливо. :)
  Ако може да ми кажеш како отиде во Бразил, директно со Q3 карта или со повеке карти со понизок квалитет. И јас ја имам таа мисија а не ми се ризикува. Исто да ми кажеш ако може дали требаат бразилски пари или македонски за исполнување на мисијата.
  Е па да, најверојатно е до левелот... 175 експириенс треба да имаш... колку шо знам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom