Струмица

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.151
Убавините на Струмица и околината!


 
Член од
28 септември 2012
Мислења
8.067
Поени од реакции
19.498
Знае ли некој шо се плановите со стоковната? Слушам заевци фрлиле око , ќе реновирале ќе го правиле слично нешто како Глобал.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.340
Поени од реакции
49.867
Знае ли некој шо се плановите со стоковната? Слушам заевци фрлиле око , ќе реновирале ќе го правиле слично нешто како Глобал.
Говеда. Требало на Силвана Бонева тоа да се даде.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.151
Јас как шо чујах маабете Карамзо га купил со некој ортак. Не знам колко е точно. Ќе имало ресторант за свадби демек, и најгоре казино.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
667
Поени од реакции
594
Zdravo ke moze nekoj da mi kaze odlicni/dobri kafani u Strumica so ziva muzika,kako na primer za veselba,ergenska itn int... ako moze i so link od fb pozz
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.357
Поени од реакции
2.287
Масеви га земаа стоковната. Таа година ништо нема да се мене, за понатам не се знаа шо как, само шпекулации се.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.151
Шо слушам маабете нешто Карамзо го уапсиле вчера? Точно лее?
 
Член од
6 април 2014
Мислења
3.818
Поени од реакции
4.411
jas slusnah mabet oti snosti u vila park imalo inspekci nesto i oti zoran zaev bil izvikan tama ako moze da srede rabotta :)
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.151
jas slusnah mabet oti snosti u vila park imalo inspekci nesto i oti zoran zaev bil izvikan tama ako moze da srede rabotta :)
Не е за чудо, Карамзо го купи Вила Парк. Можно е и да има нешто точно у маабето.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
3.818
Поени од реакции
4.411
Не е за чудо, Карамзо го купи Вила Парк. Можно е и да има нешто точно у маабето.
Zoran zaev sinoka bil vo strumica otisol na goste na nekoja maturska na blizok covek i vo brzo vreme bil izvikan i se otvorilo mabet deka e izvikan u vila park oti imalo inspekcii i sakale odma da go zatvorat restoranto.

Vila park karamzo go kupi objekto od viceto.

Kolku e tocno neznam taka slusnav deneska na rabota.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.270
Поени од реакции
3.486
Има Lc Waikiki во Струмица? Детска облека кај можам да купам по пристапни цени?

Sent from my E2105 using Tapatalk
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.792
Поени од реакции
3.329
Масеви га земаа стоковната. Таа година ништо нема да се мене, за понатам не се знаа шо как, само шпекулации се.
Рамстор, Ваикики, Спорт М... такво ќе било.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom