Струмица

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.531
Поени од реакции
33.727
Тии шо не биле,ич да не им е мака...Бијонси,Рајана и Шакира можат и дома да си слушат
Ааа, епа супер е било бе. Последен пат ко бех на Тони Фен да диџејува - Шон Пол пушташе бе човеци. :uvo:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Јас мислаах ке пее.. ке има шема.. ама он музика пуштал.. значи поарно шо не сум ојдел.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Шоо таа работа у сабота у б-52 ного слабо со музиката, од тии странските немаше ни една позната а колко ги има хит, за пуштуване, и после 2 саато почнаа нешто македонско да пуштат .. слабо
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Шоо таа работа у сабота у б-52 ного слабо со музиката, од тии странските немаше ни една позната а колко ги има хит, за пуштуване, и после 2 саато почнаа нешто македонско да пуштат .. слабо

А зашо мора да е хит песната?!?...ако е добра песната ни хит ти мит ќе ми треба....треба некој пат и хит да се пуште, ама секој викенд не е интересно :pipi:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
А зашо мора да е хит песната?!?...ако е добра песната ни хит ти мит ќе ми треба....треба некој пат и хит да се пуште, ама секој викенд не е интересно :pipi:
Еми се едни исти пуштаа саа текнало мо на Трајчето да смене малко:vozbud:
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Темата е претворана у маалски мабете. Море не, там има по добри маабете. Дај кажејте шо има ново, а не кој пуштал музика, после колко саато шо имало, кој колко се упијал енд шит.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
ново нема за ново...тка да мора бош мабете
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Не да е претворена у маалски маабете, туку да му е страх на чувек да стисне на темата. Направиле сте ја как босански лонец.

Ако нема ништо ново не ни пишајте бе!
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
за маалски маабете може у темата за Струмица социјални групи шо е
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Зшо бе да не се пише за кафичето каква музика пуштат па зашо е таа тема да го је*беш :)
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
нема аир од б52. запеза е
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Да го јебеш, да не знааш дек да излезашш, у 19ката там требаше порано да се закаже, нема слободно место ај таа сабота изгледа кее там :))
у гламур не ми се оде таму е глупо и повозрасен народ е, таа сабота пробааме у б52 арно беше мислам само музиката малку тупаше
 

Kajgana Shop

На врв Bottom