Струмица

Г

Грејвдигер

Гостин
Продава ли некој iPhone 2Г 8/16 ГБ или Нокиа N95 8ГБ / N85? Ако има такви кандидати нека ми пишат да праваме маабет и да се договораме шо как.:vozbud::toe:
Ќе видам кај мене у класо, мислам оти едно дете продаваше нокиа н95 или н85 не ми текнува коо беше... па ќе ти кажам
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Продава ли некој iPhone 2Г 8/16 ГБ или Нокиа N95 8ГБ / N85? Ако има такви кандидати нека ми пишат да праваме маабет и да се договораме шо как.:vozbud::toe:
Ој на паза3.цом има баја души шо продават н95 8гб
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Ој на паза3.цом има баја души шо продават н95 8гб
Абе бех на пазар3 ама за у Струмица има ного малце огласе за ај фон, повеќето се од другите градове. А за нокиа не сум видел. Нема как да се направа од друг град да земам или треба да одам јас или тај шо продава телефоно треба да дојде тука у СР. :toe::pos2:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Абе бех на пазар3 ама за у Струмица има ного малце огласе за ај фон, повеќето се од другите градове. А за нокиа не сум видел. Нема как да се направа од друг град да земам или треба да одам јас или тај шо продава телефоно треба да дојде тука у СР. :toe::pos2:

за ај фон не знам ама за н95 има
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ќе видам кај мене у класо, мислам оти едно дете продаваше нокиа н95 или н85 не ми текнува коо беше... па ќе ти кажам
Ај види тама и кажи јас терам Нокиа Н95, ако има пиши:toe:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Нема влезница бе.. ке има изгледа пак будвајзер викенд..
Вечер у Селект ќе настапува Тони Зен (или ФЕН како шо милувате вие да го нарекувате):) и ќе има Будвајзер парти, 60денара ќе е.
Карта како шо знам јас не се плајќе.

Иначе сношти групата не се слушаа ного пошо имале проблеми со озвучувањето т.е. не биле добро наштимани звучниците и другата опрема. Како и да е задоволни се сите, преги имааме состанок, келнерите у Селект викале: "Аман бе деца сношти неможех да застанам од работа, ного народ збераате":helou:
Така да интересно беше :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Вечер у Селект ќе настапува Тони Зен (или ФЕН како шо милувате вие да го нарекувате):) и ќе има Будвајзер парти, 60денара ќе е.
Карта како шо знам јас не се плајќе.
Ахам... Значи Селект вечер е дефинитивно off the map.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Аха... фала на информацијата за селект. Ќе го прескокнам денеска. Не ми требат такви пеаче. И за мене ќе е off the map :wink:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
со тони фен сигурно ке е слаткар .... они у пакет одат..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom