Струмица

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Селект сношти тапа.. немаше ного народ. Платинум фуллл :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Селект сношти тапа.. немаше ного народ. Платинум фуллл :)
Не бе, само така изгледаше. :icon_roll

Може да се каже оти доле атмосферата е катастрофа. Горе колку е поарно... Ама затворен е дело тама... А Платинум е супер, да, ама... 95% од народо шо оде тама оде да биде виден не да се журка.. Така да, не ми се оде ного ного тама. :smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не бе, само така изгледаше. :icon_roll

Може да се каже оти доле атмосферата е катастрофа. Горе колку е поарно... Ама затворен е дело тама... А Платинум е супер, да, ама... 95% од народо шо оде тама оде да биде виден не да се журка.. Така да, не ми се оде ного ного тама. :smir:
За разлика од минаате викенде селект беше тапа сношти...
а за платинум кој как си гаа наредил..јас на пример одам да се журкам не за друго... ама кој как си гаа наредил.. никој не те тере да одаш :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Не бе, само така изгледаше. :icon_roll

Може да се каже оти доле атмосферата е катастрофа. Горе колку е поарно... Ама затворен е дело тама... А Платинум е супер, да, ама... 95% од народо шо оде тама оде да биде виден не да се журка.. Така да, не ми се оде ного ного тама. :smir:
Platinum е центаро преку зима. Напред назад шетат, до wc-то и назад.
Маси дупло помалко отколко Селект. Така да, платинум е урелски.
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
Platinum е центаро преку зима. Напред назад шетат, до wc-то и назад.
Маси дупло помалко отколко Селект. Така да, платинум е урелски.
I u platinium e jako ama u B52 e najjako!:pipi:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
I u platinium e jako ama u B52 e najjako!:pipi:
Не си доволно компетентен да говораш за Селект, Платинум и слично од проста причина шо не си флезел.
Јас на твој години излеваах у Келн, да. Ама не се бламираах по форуми.

Закон4е си. :pipi:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
хаха коњак со кока кола , келн хахахахаха
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
Abe kakov konjak Votka!.:cug:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Типче седи и уживи си. Ќе пораснаш, уште 4 години, има време. :smir:
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
120
Поени од реакции
93
селект само горнио дел беше затворен, па за некое време ќе го затварат на цело и ќе го правиле.... чудо од кафич...
инче, платинум ми е ного за нигде, нема ни атмосфера, треба да се буташ цела вечер, a kак шо кажаате, у платинум народо оде за да биде виден, и секакви пуштат веќе... уше на влезо се глеа тај 40+ годишнио шо игра ного... сам...
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Нека го чува господ нашиот стар-нов градоначалник Зоран Заев , да ни ја чува и разубавува Струмица уште повеке ! :smir: Се најдобро Зоране , со тебе е Струмица ! Да живее Струмица и уште многу многу успеси во работата !:helou:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
селект само горнио дел беше затворен, па за некое време ќе го затварат на цело и ќе го правиле.... чудо од кафич...
инче, платинум ми е ного за нигде, нема ни атмосфера, треба да се буташ цела вечер, a kак шо кажаате, у платинум народо оде за да биде виден, и секакви пуштат веќе... уше на влезо се глеа тај 40+ годишнио шо игра ного... сам...
Select ne znam kak ke go napraat ama dobro se napravile so proektorite i platnoto:))))) Saa RIZTETO nema deka da stoo( se zafrkavam) . A so se odnesuva do izlevanjeto u momento tam, pa da znaate oti u petok nogu ubavo si pomina narodo so bese tam na PUMPERS, poubava svirka i atmosfera za nasjo narod zdrave. Aj sa prijatno:helou::helou:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Нека го чува господ нашиот стар-нов градоначалник Зоран Заев , да ни ја чува и разубавува Струмица уште повеке ! :smir: Се најдобро Зоране , со тебе е Струмица ! Да живее Струмица и уште многу многу успеси во работата !:helou:
Не меши тука политика. И нека господ го утепа на зојкото шо поскоро а исто и на тебе....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom