Струмица

Г

Грејвдигер

Гостин
Такви се саа маленките деца(мислам на 13-14 год.) и ќе се пијанчат, 3а другјо ден да се праат “видејте ме начуках се чера“ и си мисле оти е фаца. А ка кажуваме веќе кој од кога не е пијал :pos: јас немам од Нова Година :nesvest: ни 1гр. алкохол...
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
црвено вино и кока кола бе...Бамбус тава беше на мода....ама и тама беше гужва, немаше дека да се заврташ
Ее ја човек од мојто време. Бамбус и Џинџус се гташе.
Секоо сабота има пијани иначе, само как ке потрефаш.
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Заврши мојата кариера на пијанството. :pos: Веќе скоро 2 месеци немам се ни поднапиино... Пред тва.. ноу комент, скоро секоја сабота илузии и халуцинации имаах дома кога ќе си дојдаах. :pos: Саа...

Archers (80-100 денари)... :back:

Ама, the kids these days... Се прават Џекови кој повеќе ќе испијал. Најжално е кога некој малечкар ќе ти ѕипне, жал ти е да го удраш, а може да те запезе пред ного народ. Ама на некое некој ден ќе му се издушам па до тама нека е...
Абе друже, тепи не жали. Само ќотек на тај народ... :)
Иначе пијнуваах така на времето... ама оддамна не сам се здрвил.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Абе друже, тепи не жали. Само ќотек на тај народ... :)
Иначе пијнуваах така на времето... ама оддамна не сам се здрвил.
Ќе тепа ама не вреде со некој малечкар да се тепа, ќе го сполете одма некоја тужба. Знам деца шо оште исплаќат казни. И по 500 евра и повеќе...
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Ќе тепа ама не вреде со некој малечкар да се тепа, ќе го сполете одма некоја тужба. Знам деца шо оште исплаќат казни. И по 500 евра и повеќе...
Абе шо те боле кој гоо накарал да се праа там Брус Ли, абе само ќотек ништо друго не помага
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Абе шо те боле кој гоо накарал да се праа там Брус Ли, абе само ќотек ништо друго не помага
Така си викаш оти не знааш... Не е така баш. Ај дај 500 евра право за 2 дена шо си му удрил ќотеко на некој шо така само те изнервирал, после ќе викаш ех сега со тии пари шо ке праваах.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Такви се саа маленките деца(мислам на 13-14 год.) и ќе се пијанчат, 3а другјо ден да се праат “видејте ме начуках се чера“ и си мисле оти е фаца. А ка кажуваме веќе кој од кога не е пијал :pos: јас немам од Нова Година :nesvest: ни 1гр. алкохол...
за пеза си:pos:Јас ретко излевам преку викенд ама ка ке излезам ....:tapp:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Абе ништо само лошо си прааме на нас ка пииме, а има некој балми па ного им чука и си пиит и си пиит.....
Абе и јас сум се поднапивал, не викам не... ама па секој викенд да си дупка, тава на ниш не личе...
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Абе и јас сум се поднапивал, не викам не... ама па секој викенд да си дупка, тава на ниш не личе...
Абе уредо е така малко за расположение да се напииш нешто:pos2:ама се да си пијан...самио се уништуваш
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Еее абе повеке момички пијани од машки.. иначе и на мене ми беше интересно порано ама здрвих главата салам еднч и од тогај не ми текнува :) у умерени дози у одредени моменте.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom