Со кого се познавате од форумов?

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Го запознав Манс...мој нов другар.
Многу заразно се смее, и какви фаци знае да прае :pos::pos::pos:
Лудило чоек, вчера видов зошто водкамикс толку го фалеше.
Сеа ми кажаа дека тој шо не прибра у стан у 4 сабајле некус бил...и тој такоџер луд чоек-а бе сите закон луѓе.
Многу ми е полно срце кога андерграундот се собира вака и сите кога се сакаме меѓу себе.
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Со тхе пират.Го запознав на први сптембри се паднавме во ист клас:pipi:А инаку од порано со россонерка и маца_кака нив цел живоѕ си ги знам:vozbud:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Добро бе деца зашто не кажувате вакви работи? Ориѓански:nenene:
Сношти те напраифме муабет, и сакав да ти се јавам ама немав запишано број :( Жими очиве не лажам :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
На сосема кратко успеав да се видам со мала група кајганџии кои си ги земаа дозите од пиво и кока кола и да се запознаам со Франкенштајн, Урбан Мувер и Немирна... и стварно е немирна во тие 20 мин цело време вриеше... а се изнасмеав со Франкенштајн, им тргна муабетот со Бушавиот :pos:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
Тончи пеер,стварно ми беше криво шо не дое.
Ќе си поминеше топ.
И покрај тоа шо Ива сеа ќе ми вика дека сум геј.
Иначе ја,го запознав инсајтот на:
-Изгорениот8402 пати
Дечкото стварно импресионира со сталоженост,ама на крај падна у тешката борба.Не го обвинуам и ипак би му дал медал.Psychonauitica од 3 степен.Најс.
-Гижо
Он па ни падна.Почнуам да мислам дека тоа му е како елемент,неразделен од него и шо дури(замисли) прави некако да изгледа кул.Можда конечно успеал да го долови ефектот на даркман,со црвена коса(?),шо седи настрана и се бори со страшниот дијалог кој се одвива во неговата метал-глава.Али добро,војпат симпатично.Можда се навикнавме и слично.
-Ива
Нејзе не ја мразам(дури и тоа).Али добро,доволно се изнакажавме,и тоа у задимена(blow) атмосфера,па можда и се разбравме по нешто.И покрај сите изречени навреди(поради кои ја се лутам,ќе станам емо,ќе си купам мече и ќе сечам вени),сепак имаше flow.И валјда thats a good thing.
-Водка и Манс
Нив морам заедно да ги напишам.
И тоа би биле како некои хиперактивни сијамски близнаци.Манс брат,неам коментари.Смеата ти е лудило,четвртина од времето се газев поради тоа.Уште коа видов на форум некој човек со тајтл Fuck me Jesus,логично е да има нешто глобално.
За Водка нема да пишуам ништо,доволно е познато за него.Он е веќе од Велес,и шо се однесуе до мене,може да се пресели и да живее тука.
Се на се,да не ја тупам многу empathogen experience.We should definetly do it again somethimes.
Peace&Love
ако си ти месаја од илузионист, а мислам дека си епа само со него се познавам бе луѓе - нов сум аман
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Имам чест, втора да пишам, после Форчн, дека се запознав со
Н И К О Л А.
Мажиште невидено, едвај до збор дојдов. Јасно уствари ... женско сум, кое по некое непишано правило треба да ќути пред него. А што корисно би кажала. Добро е, да добро е и што некој шамар не добивме!
Фала, пријатно.

п.с. Не споделувам други детали, стоп!:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Имам чест, втора да пишам, после Форчн, дека се запознав со
Н И К О Л А.
Мажиште невидено, едвај до збор дојдов. Јасно уствари ... женско сум, кое по некое непишано правило треба да ќути пред него. А што корисно би кажала. Добро е, да добро е и што некој шамар не добивме!
Фала, пријатно.

п.с. Не споделувам други детали, стоп!:vozbud::vozbud::vozbud:
Сум цитирал погрешен човек.:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom