Со кого се познавате од форумов?

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
43
Со Точкес се упознав!! :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: И да не каже дека не го предупредив дека не сум многу зборлива! :pos2::pos2: :kesa: :pipi:
Си ја видов Полароид вчера! Сакам теее!! :back:
Вечерва со Бебушот и Емма треба да се дружиме :vozbud::vozbud::back:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Вчера со ОСС* конечно!:pipi:
Истотака од претходно,не сум ги напишала Корун и Срцуфка:smir:
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
со македонски тигар

имам уште 3 другари ама не им ги знам никовите

треба да ги барам а ме мрзи
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Со Псајтисфекшн , навистина супер девојка :smir:
И така повеќе ги запознав Земзела и Водка, супер дечки прејаки шо би рекол :vozbud:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ах..долга е листата.....4и4,Николиќ,вот,обливион,лорд дракула,ИванФБИ,Д Маск,ЕнерџиНо1,Камиказа_скопје,МетоНо1,иЛе,Киндер,Кнеле_ск,сикјоце,бабазумбула,трол варлорд,Моусвантед,Јуисе,Шкорпија,Шкорпио_20,ЦанеНо1.......ги има уште..:):pipi:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Со Псајтисфекшн , навистина супер девојка :smir:
И така повеќе ги запознав Земзела и Водка, супер дечки прејаки шо би рекол :vozbud:
Батистута мислиш ваљда. :icon_lol:

Ето и јас да дадам отчет дека се запознав со Фликс и Тамарче, како и со Јове_бт, асално, ко шо треба.

Сите кои не ја запознале Тамарче, ги предупредувам дека е тешко насиље и дека многу е веројатно да ви набие стравопочит уште од првиот миг на запознавање, како и да ве ословува со гној. :pos: Ама тоа само на зборови е садо-мазо, иначе у душа е срцка. :back:
Овие двајцава кабадаи се срцки, исто така.
Може им оставив впечаток на пијаница од прв поглед уште, ама тоа е, не можам да се сменам, пробав и со групна терапија... :nesvest:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Батистута мислиш ваљда. :icon_lol:

Ето и јас да дадам отчет дека се запознав со Фликс и Тамарче, како и со Јове_бт, асално, ко шо треба.

Сите кои не ја запознале Тамарче, ги предупредувам дека е тешко насиље и дека многу е веројатно да ви набие стравопочит уште од првиот миг на запознавање, како и да ве ословува со гној. :pos: Ама тоа само на зборови е садо-мазо, иначе у душа е срцка. :back:
Овие двајцава кабадаи се срцки, исто така.
Може им оставив впечаток на пијаница од прв поглед уште, ама тоа е, не можам да се сменам, пробав и со групна терапија... :nesvest:
Ти не си нормална! :)
Не сум агресивна, ниту насилна! :)
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Jas samo so 2-ca so skoro nikoas ne ni pisat na forumot:)
Inache od ovie forumdziite so davat redovno komentari nikoj:P
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Батистута мислиш ваљда. :icon_lol:

Ето и јас да дадам отчет дека се запознав со Фликс и Тамарче, како и со Јове_бт, асално, ко шо треба.

Сите кои не ја запознале Тамарче, ги предупредувам дека е тешко насиље и дека многу е веројатно да ви набие стравопочит уште од првиот миг на запознавање, како и да ве ословува со гној. :pos: Ама тоа само на зборови е садо-мазо, иначе у душа е срцка. :back:
Овие двајцава кабадаи се срцки, исто така.
Може им оставив впечаток на пијаница од прв поглед уште, ама тоа е, не можам да се сменам, пробав и со групна терапија... :nesvest:
хаха да сега видов лапсус хаха кузнеј од кај ми текна земзела :pos:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Да бе Чомбе на стадион го упознав бе. Еј забораив да пишам.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Се запознав во средата на натпреварот Македонија-Холандија со Млад_Ман и Влатко Русин, кул се двајцата, иако на кратко се видовме, ми оставија така добар впечаток, на моменти страмежливи ама се е ОК.
Бевме многу еуфорично расположени зошто тоа беше пред почетокот на натпреварот!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom