Со кого се познавате од форумов?

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Ги упознав и јас даунтаун екипата од Т.Велес.. женскиот дел од тимот го познавам од порано, мање-више случајно и Разиел такоџе сме мењале уље заедно на некоја собиранка па пар речи испред нужник.. бла бла :pos:

Фабулос, Анхоли и Разиел фини кул момци, па да продужиме со сарадња на повисоко ниво и се глеаме у друга прилика пак.. секако и вие да не посетите у Скопје ќе ве носиме у храмот што почнува на буквата О :pos:
Е сеа Водка можда не го дели истото мислење со мене од причина што го разочараа, не му донесоа книга од Гане Тодоровски (ака Ганџа) а “Белата долина“ од Симон Дракул е демоде.. :pos:

Сеа ручек ме чека, штрајкови тука.. али Манс да не го испуштам никако. Одличен чоек, се глеа дека е домаќинско дете и му купуел на дедо му на времето Нова Македонија.. плус зрачи со клаберство и опклада ставам дека девојка му не ја тера ролка да носи.. :pos:


И овие плавите ќе ги забораев шо ме тераа да праам дуванац у 3 сабајле.. а мене ми беше “добар ден шефе“ :pos: И ондак ризик јак, мила душа.. тиит тиит тиит.. 0,45 промили.. немав за олимписка норма :vozbud:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Нели ке остануевте бе???
И сеа шо не се видовме као лујЏе??? :)
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Најпрво, не бев пишал во темава, пред неполн месец бев во Скопје и се запознав со tiffany, се дружевме 2-3 часа, шетавме низ градот, на кафе (a требаше пиво), на сладолед (а требаше најмалку некој ладен сендвич, оти бев гладен, ама сладоледот од Ескимо ме засити, таман е), ептен мило ми беше што се запознавме.
Досега не бев спомнал импресии, па сега оти имам и друго да надополнам, да ја спомнам и неа.

А вечерва макар и што на две минути, (ептен случајно) се запознав со HsIlOmEdUs, уствари он ме препозна мене, по наочарите, така ми кажа :)
И така дружба од две минути, краток муабет, јас бев со двајца мои другари, он со еден другар, ние имавме пиво и две екстра чашки, таман за нив, а он со другар му не сакаа да се напијат, оти неможеле веќе :) ... после дојдоа едни девојки, и заедно заминаа во густата магла, е види неправда, они со девојки, ние со чашки пиво во рака (= па ајде во следна прилика ќе пиеме пиво, пак, со повеќе муабет :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Вечерва се запознав со Корун.
Интересен човек и дефинитвно игра боље билијард од мене.:icon_lol:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Се упознав со:

Busav - Го знаев од порано, али сеа видов дека има џип :)
Crazy in биЉард - Супер девојче, ама уште од мала почнала се нервира :pos:
Emma - Ников незнам за што и стои, врска си нема девојката со Emma :)
BiG_kIsS - Многу е нежна...... со топките за биљард.
Точкест - Точкест :toe: кул чоече
Ред хот! - more info on наредна собиранка, брзо си отиде


Толку сеа за сеа, нареден пат, појше детаљи :) :helou:
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Black Rose малце касни, ама оправдано :)

Psy - на некој начин и ја знаев, често ја "оговарале" пред мене :) Се видовме минатото лето во Велес, остана на едно пролазно "здраво", сега споделивме момент на блискост - мокрење, импресии - убаво газе :pos:

mans - фин и симпатичен, искулиран до крај, типот знае да игра, да се претвори во некоја старица од железничка :pos2: и најбитното има 24 години :pos: :pos: :pos:

:salut:
 
Член од
27 август 2008
Мислења
291
Поени од реакции
9
Се познавам со Виктор_Мак и Ченто! Знам и едни други другари се зачленети на форумов, ама не им ги знам корисничките имиња!
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Пред некој ден се упознав со Корун... Ич не знае да игра биљард :)
Вчера со Франкенштајн... Јбг, не доби бакнеж во образ со сјај :) Ај следечи пут...
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
.. после дојдоа едни девојки, и заедно заминаа во густата магла, е види неправда, они со девојки, ние со чашки пиво во рака (= па ајде во следна прилика ќе пиеме пиво, пак, со повеќе муабет :)
Пер, кој им е крив :)
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Џабе, отидоа на настап на Владо Јаневски :)
 

FlOwEr gIrL

ҳҲҳlove my sunshineҳҲҳ
Член од
8 август 2008
Мислења
344
Поени од реакции
13
Се запознав во понеделникот со reactive89 :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom