Со кого се познавате од форумов?

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Се упознав со NeXuS. Кул дечко... само шо бевме гласни кај него, ќе ни опрости ваљда... :pos:

Али колку толку се држевме да не праиме галама. :pos:
 
С

Сатори

Гостин
Се упознав со NeXuS. Кул дечко... само шо бевме гласни кај него, ќе ни опрости ваљда... :pos:

Али колку толку се држевме да не праиме галама. :pos:
Вотка сте ми биле кај најблискиот комшија цела вечер?:nesvest:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.442
Поени од реакции
7.829
Сатори, своевремено и Скај_Дог(бр.1) ти беше комшија, па ти не го дружеше :nenene:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Со оглед дека летото веќе заврши, да ја направам комплетната листа на запознаени кајганџии ова лето:

Дивајн
Еко1
Викторгг
Лејди Сатори
Џену Грл
Јове_Бт
Deswaldos
Точкест
Ред Хот!
rock-kate
Crazy in Love
pcjodamaster
^^^магде^^^
Јован
еленче*$
Скај Дог(no1) - на кратко
Natural girl
Mac))
Dadence
Андроник
PoolGirl
hazard_mkd
Ели4ка Пчели4ка :pos::pos::pos:


Толку:).
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Сатори, своевремено и Скај_Дог(бр.1) ти беше комшија, па ти не го дружеше :nenene:
Тончи пеер,стварно ми беше криво шо не дое.
Ќе си поминеше топ.
И покрај тоа шо Ива сеа ќе ми вика дека сум геј.
Иначе ја,го запознав инсајтот на:
-Изгорениот8402 пати
Дечкото стварно импресионира со сталоженост,ама на крај падна у тешката борба.Не го обвинуам и ипак би му дал медал.Psychonauitica од 3 степен.Најс.
-Гижо
Он па ни падна.Почнуам да мислам дека тоа му е како елемент,неразделен од него и шо дури(замисли) прави некако да изгледа кул.Можда конечно успеал да го долови ефектот на даркман,со црвена коса(?),шо седи настрана и се бори со страшниот дијалог кој се одвива во неговата метал-глава.Али добро,војпат симпатично.Можда се навикнавме и слично.
-Ива
Нејзе не ја мразам(дури и тоа).Али добро,доволно се изнакажавме,и тоа у задимена(blow) атмосфера,па можда и се разбравме по нешто.И покрај сите изречени навреди(поради кои ја се лутам,ќе станам емо,ќе си купам мече и ќе сечам вени),сепак имаше flow.И валјда thats a good thing.
-Водка и Манс
Нив морам заедно да ги напишам.
И тоа би биле како некои хиперактивни сијамски близнаци.Манс брат,неам коментари.Смеата ти е лудило,четвртина од времето се газев поради тоа.Уште коа видов на форум некој човек со тајтл Fuck me Jesus,логично е да има нешто глобално.
За Водка нема да пишуам ништо,доволно е познато за него.Он е веќе од Велес,и шо се однесуе до мене,може да се пресели и да живее тука.
Се на се,да не ја тупам многу empathogen experience.We should definetly do it again somethimes.
Peace&Love
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Абе брат, ја и манс одамна заклучивме дека у минатиот живот сме биле близнаци, а Ива ни била мајка. :pos:

Сеа сме се нашле и сите сме среќни поради тоа... :pos:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Го запознав Манс...мој нов другар.
Многу заразно се смее, и какви фаци знае да прае :pos::pos::pos:
Лудило чоек, вчера видов зошто водкамикс толку го фалеше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom