rossoner stefan
Поени од реакции
192

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ќе одите на крф преку ова со јупитер ?
  rossoner stefan
  rossoner stefan
  Хахаха....убаво е убаво...Ќе ви кажат таму првиот ден каде имате попусти со алката и посетувајте ги тие места за храна и пијалоци....Не ги пропуштајте излетите на Палеокастрица, Сидари и Глифада...Тоа излетот што е за во градот Крф можете сами да идете има бусеви за 1.60 во еден правец, а од агенција го прават за 10 евра..:)
  OziLLLL
  OziLLLL
  А за на палеокастрица нема исто така автобуси, ? :)
  rossoner stefan
  rossoner stefan
  Ние не најдовме...Глифада ви е 10 евра ама е СОН во буквална смисла на зборот....А палеокастрица и Сидари во еден ден се иде 19 евра е....Ние ич не жачиме што ги дадовме....
  длабоко се извињавам
  и фаќај книгата полагаш матура наскоро!!!
  Леле дете аков грев имаш направенооооо
  Ја имаш избришано темата за Opeth од 2006та.
  Ајт ќе ја опраам работата.
  ај ем хиар, ако сакаш да пишиш на стар мсн сум си, офкорс апеар. новиот ис боринг и не го користам со денови.
  плус болничка сум па си читкам книга и гледам серијалки (6та сезона Очајни домакинки почна :vozbud:)
  Celebrity фаца како мене, може да запознаеш, само со претходна уплата на транс. с-ка.
  анализааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom