Солун

Член од
12 декември 2010
Мислења
6.646
Поени од реакции
5.610
Јас tаx free имам земано само за сметки над 100е. Супер е штом сега намалиле за само 50е...
ај сеа да не ги набројувам каде е за сметка над 50е ама у поголемиот дел е така
до сега кај шо имам прашано само во Бенетон ми имаат речено за над 100е


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.646
Поени од реакции
5.610
во петокот бев у Солун
ако некој нешо го интересира околу шопингот нека праша


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.190
Поени од реакции
18.235
во петокот бев у Солун
ако некој нешо го интересира околу шопингот нека праша


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ireal си го имаме, шо има тебе да те прашуеме :D
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.173
Поени од реакции
38.352
Св.Илија државен празник е во Грција? Ќе работат трговските во четврток?
Џабе го цитираш овој, бил во Солун а исто како да не бил.
Прашај го @Ireal тој знае и сигурно ќе биде таму за празникот.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.190
Поени од реакции
18.235
Архиепископот солунски и ханиотски, господин господин Ireal
Абе кузнае шо клетви има фрлано за пожариве :D
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
2.439
Поени од реакции
5.788
Jас не испазарив ништо посебно, планирав повеќе да потрошам, а бев и до Лариса денес.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.651
Поени од реакции
11.563
Скоро сите Лидл се исто снабдени, Галпо би требало да го има и во AB/Керфор/Масутис - ги има низ центар овие.

Ако најдеш Mars чоколадно млеко, обавезно пробај го!
Пробав конечно Марс чоколадно млеко пред 2 недели во Сарти. Добро е, мада не подобро од Галпо-то... барем по мене :нинџ:
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
4.140
Поени од реакции
10.185
Луѓе некоја идеја како да се стигне до Солун ако не е со кола/такси? Сега најдов дека Македонија Сообраќај немаат повеќе лиценца да возат до Солун, по што никој не врши превоз више до Солун. За воз имам исто чуено дека не продолжува накај Солун. Па некој што врши превоз или слично на релација Скопје-Солун? Десетина души сме
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
425
Поени од реакции
150
Луѓе некоја идеја како да се стигне до Солун ако не е со кола/такси? Сега најдов дека Македонија Сообраќај немаат повеќе лиценца да возат до Солун, по што никој не врши превоз више до Солун. За воз имам исто чуено дека не продолжува накај Солун. Па некој што врши превоз или слично на релација Скопје-Солун? Десетина души сме
https://www.facebook.com/groups/839327716116716/?ref=br_rs
https://www.facebook.com/groups/176379196378621/?ref=br_rs
 

Kajgana Shop

На врв Bottom