Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
22 март 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
ej mislam deka devojkite koi se slabi ne se losi ama tie sto se popolnicki mislam deka se pojaki.
 
С

Сатори

Гостин
Моето мислење е дека нормалната тежина е и најидеална.
:wink: :) :icon_bigg
Зошто?
Па кога можеле да ја сметаат Мерлин Монро за идеал на женската убавина , пред да се појави Твиги , се е кажано.Се враќа ерата на нормалните девојки и природните облини.
Тотално се согласувам!
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Не дека не се во мода,ама повеќе се поштува со малце мевце на неа,некако подобро е!!!
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
BusHav напиша:
Не дека не се во мода,ама повеќе се поштува со малце мевце на неа,некако подобро е!!!

se slagam...zaso?epa drugarkami e debelka prilicno a zraci od seksipil erotizam.mazite se ludi po nea
 
Член од
23 јуни 2006
Мислења
45
Поени од реакции
0
Mnogu gadno poveke sakam debeli i srekni..
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Да така е се слагам...Поише некако ми се свија некоја девојка да има облини....не како даска:toe:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
JAs mislam sepak deka slabite devojki sekogas ke bidat vo moda ..pod slabi devojki podrazbiram nekoi so normalna visina i tezina se da e taman na nea:) a ne nekoi anoreksicni nisto da nema na niv..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
MoNa` напиша:
JAs mislam sepak deka slabite devojki sekogas ke bidat vo moda ..pod slabi devojki podrazbiram nekoi so normalna visina i tezina se da e taman na nea:) a ne nekoi anoreksicni nisto da nema na niv..
I jas mislam taka. Ne se misli na anoreksicni.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Да,според мене слабите девојки секогаш ќе бидат во мода а и посекси се!
Под слаба мислам на девојка со добар задник и гради,може и пивско стомаче,добра нога...секако дека боље изгледа него ли мрсна девојка со премн.вишок на килограми,растресен задник,можеби некои се слатки и имаат некоја привлечност но се далеку од секси!
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.871
.... sea vo koj smisol se misli na slabi -cickalici ili normalna tezina ....???????
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Manga напиша:
.... sea vo koj smisol se misli na slabi -cickalici ili normalna tezina ....???????
Normalna tezina kako so kaza realgirl ..da ima zadnik gradi..normalna visina i tezina ne nekoja anoreksicna..
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Лееееееее да ми се нацрта некоја шо е ваква
О
/|\
|
/\​
Па да и дадам една голема Гушка и на крај да добијам О /|\ | /\ .... неееее фала!!!
Не планирам да носам на душа затоа што мила од кожа и коска!!!
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
ViRuS напиша:
Лееееееее да ми се нацрта некоја шо е ваква
О​
/|\
|
/\
Па да и дадам една голема Гушка и на крај да добијам О /|\ | /\ .... неееее фала!!!
Не планирам да носам на душа затоа што мила од кожа и коска!!!
E dobro vo toj slucaj mozes da si najdes nekoja krupna pa da ne mozes voopsto da ja gusnes :pos2: oti inaku ke rizikuvas tebe da te smacka:pos2:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
ViRuS напиша:
Лееееееее да ми се нацрта некоја шо е ваква
О​
/|\
|
/\
Па да и дадам една голема Гушка и на крај да добијам О /|\ | /\ .... неееее фала!!!
Не планирам да носам на душа затоа што мила од кожа и коска!!!
А од кај тоа дека слабите девојки се анорексични?:lud:
Мислам дека во горенаведените постови имаше направено разлика од слаба девојка до анорексична??!!!!!!:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom