Слабите девојки веќе не се во мода

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Сакам слаби, мој избор, мој фкус.
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Гарфилд, како таа на сликата шо е на плажа сликана :pos:
Него подобро да ме има отколку да сум како неа .. од се по малце вишок нека има .. од вишок глава не боли нели :icon_lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Е ова е според мене добра дебелина за жена.

Царицата Мараја Кери

 
Член од
28 февруари 2006
Мислења
56
Поени од реакции
0
vardarce напиша:
Е ова е според мене добра дебелина за жена.

Царицата Мараја Кери

Ima nenormalno dobar glas, a za izgled da ne zborime.:ija:
 

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Ма јас мислам дека девојките воопшто веќе не се во мода! Да бидеш геј е тоа е во мода, колку слатки мажи има што ќе гледам слаби или дебели девојки.
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
slabite devojki nema nikogas da izlezat od moda :music3:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Devilish Angel напиша:
Гарфилд, како таа на сликата шо е на плажа сликана :pos:
Него подобро да ме има отколку да сум како неа .. од се по малце вишок нека има .. од вишок глава не боли нели :icon_lol:
Ne mor, tebe bi te lezel i ic oko nema da mi trepne!:pos::pos:
Inaku, sepak, fkus e fkus, si sakam t'nko, vitko, kompaktno. So tebe treba da se pomacam, onaka, da se po'rvame u krevet, onie, maline, t'nkine, bez gajle, kako sakas vrti, praj, trkalaj, pa tuka.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
SLaCk напиша:
Ма јас мислам дека девојките воопшто веќе не се во мода! Да бидеш геј е тоа е во мода, колку слатки мажи има што ќе гледам слаби или дебели девојки.
:pos::pos::pos::pos:
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Mrazam premnogu debeli no mrazam i premnogu slabi. Sakam sredni, povekje nakaj slabi ama ne epten slabi. Ama pomegju slabi i debeli, slabi. Jas sum sredna i mislam deka sum OK.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
deXterche напиша:
Па не е вистина дека слабите девојки не се во мода. Мене баш ми се ептен секси...незнам за вас:)

Sega go procitav ova moze kasno palam ali se iznacudiv kako moze na nekoj da mu bide seksi slaba devojka tako zvana daska..bez cice gaze oblince aman te bre pa neli treba da se fati neso..kolku poznavam delimicno puni devojki ali tolku atraktivni seksi puni so sarm i samodoverba....
:
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
То е мое мислење! Degusticus non disqutandum!
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Modata na modnata scena i modata vo realniot zhivot se dve razlichni raboti. Denes e moderna Kate Moss, vchera Marylin Monroe. No se znae shto e ubavo. I pred i posle 100 godini kje bide isto. Zboruvam generalno, znachi za 80% od lugjeto. Ne dzabe postoi zborot "taman":)))
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Jas licno preferiram slabi devojki ama ne anokreksicni,kosturi. Glupavo mi e da e preniska i predebela ili preniska pa preslaba(ko mushicka). Mozebi i krupnite devojki ne se losi,ama ne mozam nisto da komentiram zasto ne znam kako deluva toa od strana gledano...zatoa sto jas licno sum krupna i si imam nabieno kompleksi do daske deka sum debela i mi se cini deka site se slabi samo jas ne sum. :pos:
Krupni devojki ne mi smetaat se dodeka nivnata krupnost ne e grubost! na pr.Beyonce moze stvarno e ubava na faca ama ima maski noze. :)
 
Член од
15 март 2006
Мислења
95
Поени од реакции
5
Uvek mi se svigale slabi devojki,stegnati i so mali gradi.Nemma poim za vas ama mene mi se son tipkite od fashion.I jas sum slaba,i mislam deka \nikogas ne bi dozvolila da se zdebelam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom