Силен
Поени од реакции
129

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • T
  Е, арно, убаво. :)
  Друго нешто така ново? Или само на работа удри у последно време?
  Терај си брат битно добар тренинг да имаш.. Ја сум сега на кик бокс и џиу џитсу вежбам.. Сменив доста и јас мислам дека каратето не е баш најдобро.. Само нез што ќе правам кај и да појдам многу слабо тренинзите.. Сите гледаат пари прво да ти земат а тоа дали ќе те научат нешто ич не им е гајле..
  Тренирам подолго време.. А дали оди тоа малце потешко пошто нез дали има квалитетни тренери во Македонија.. Квалитетен тренинг може да се има ама секогаш не е така :D вежбаш нешто ти?
  T
  Фала. Ќе си стекнеме работна навика полека.
  Ај, отидов јас. :helou:
  T
  Добро е, не сме за жалење. :) Испити се ближат.
  Фала што ги читаш, ги има уште многу, само за жал многу малку луѓе вистински ја читаат, разбираат и ценат поезијата, секоја чест на исклучоците :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom