Скриншот

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
LouWeed напиша:
a bre deca,ke mi objasnite kao da vi go prenesam mojto monitorce tuka vo mojot monitor,mislam da go gleam tuka duplo........:pos: :pos:

fortunE: spacy,spacy.......wallpape

исто така за да го гледаш дупло може вотка да помогне, џин, пиво во големи количини...знам дека е несериозно и дека ке го избришете, ама јас си го направив меракот
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Dimitarc напиша:
исто така за да го гледаш дупло може вотка да помогне, џин, пиво во големи количини...знам дека е несериозно и дека ке го избришете, ама јас си го направив меракот
brao....barem eden me razbra.......:) :)
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
e sea samo uste nekoj da mi kaze kade ke go najdam fajlot posle stiskanjeto "print scree"....thanx ya......
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
najdov kako, mi kaza da go zakaceme na majl,pa ke stojalo adresa...sega probam pa da vidime.....
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
ок Lou пробај па објасни подетално за приглупите како мене...
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
e aj sea da vidime,dali se sprijateliv so mojot kolega tuka i mi ja napraj slikava mislam sotot kao treba..........aj SURPRISE...........




scheiss dreck kruzefix no a maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal,a zs mi ja pokaza slikava koga go pisev postot a???????????????????
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
LouWeed напиша:
e aj sea da vidime,dali se sprijateliv so mojot kolega tuka i mi ja napraj slikava mislam sotot kao treba..........aj SURPRISE...........




scheiss dreck kruzefix no a maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal,a zs mi ja pokaza slikava koga go pisev postot a???????????????????

тц :icon_conf
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ke bide rabotam na slucajot ne se predavam brzo.....slicno kao slucajot kaj/so tebe...........
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
AMA SEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA valjda uspeav da vi pokazam so mi go zablazuva zivotot svaki dan..........:cuc: :cuc: :cuc:



 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
е конечно ти разјснив како се става, сега знај за другпат

:))))))

а ова сликава ти е комбинација на две работи во кои уживаш, милина :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom