Скриншот

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и софтверски апликации' започната од Dimitarc, 29 октомври 2005.

 1. Kris_GT

  Kris_GT

  Член од:
  16 јуни 2013
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  180
  [​IMG]
   
  На red.devil му/ѝ се допаѓа ова.
 2. statusQuO

  statusQuO Модератор

  Член од:
  18 јуни 2008
  Мислења:
  12.965
  Допаѓања:
  7.535
  Screenshot_20180331_180119.png Screenshot_20180331_174449.png


  Comfy AF
   
  На Snow :), shumecha.tableta и MATE™ им се допаѓа ова.
 3. Snow :)

  Snow :)

  Член од:
  4 септември 2010
  Мислења:
  1.498
  Допаѓања:
  1.431

Сподели преку: