Скриншот

Член од
8 јануари 2013
Мислења
3.857
Поени од реакции
9.396
се се, ама каде со office 2003? :D
Ахахха прав си, ептен сум уназаден, ама мајка ми почесто работи на нив, а она навикната е на тие верзии. Јас преретко користам нешто од офис, така да сеедно ми е :icon_mrgr:
 
На врв Bottom