Скриншот

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.640
Поени од реакции
18
Ставете скриншат од вашиот десктоп....сакате од мојот?

еве ви

 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.842
Поени од реакции
54
не можеш слики хостирани на блогер да ги стаиш надвор.

стај ја на друго место.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.719
Поени од реакции
26.427
Аман Гижо, понеуредно неможеше да биде. :icon_mad:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
10.731
Поени од реакции
139
Acid напиша:
Аман Гижо, понеуредно неможеше да биде. :icon_mad:
ја иначе го делам компјутерот со две сестри, па сега види зашто е неуреден :)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.719
Поени од реакции
26.427
Гижо напиша:
ја иначе го делам компјутерот со две сестри, па сега види зашто е неуреден :)
Си слушнал за различен профил? :icon_lol:

BTW, кај Дивне се поштува PussyCat Dolls - Don't Cha!
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.842
Поени од реакции
54
емии.. кај мене е понеуредно од кај гижото.. арно ама го биват..

 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.719
Поени од реакции
26.427
Vodkamixx, водкамикс... И кај натуш ли почна да дудлаш?

Скриншотот те издаде :dudlac:У
 
H

HCL

Гостин
Мојот е најуреден,а плаче за формат компјутеров,па да не правиме муабет после форматирање каков ми е десктопот.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.790
Поени од реакции
5.518
мојот иэгледа вака нешто, ми испадна многу мала сликичката :raz:

 
На врв Bottom