Сервери (кој каде игра). Само за официјалните сервери

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Хорда си или Алианса? Би сакал да мигрирам.
 
Член од
26 јуни 2011
Мислења
20
Поени од реакции
2
Јас 4 години играм WoW на Croggesserver.com
 
Член од
22 мај 2011
Мислења
134
Поени од реакции
34
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Играв скоро две години на Azuremyst EU, прот паладин и фрост мејџ кој го користев само за PvP.

Година дена како ја немам обновено претплатата, престанав да ја играм баш пред пачот што требаше да го смени Azeroth, памтам последно нешто што го освоив беше розевиот прото-дрејк од празниците и Loremaster титулата на паладинот.

Имам еден куп добри сингл плеер игри што уште не сум ги изиграл, а и Skyrim ќе се појави за два месеци, иначе баш би ја обновил претплатата на два-три месеци да видам што има ново.
 

halfelfpaladin

The Black Paladin
Член од
23 август 2011
Мислења
235
Поени од реакции
97
Играв скоро две години на Azuremyst EU, прот паладин и фрост мејџ кој го користев само за PvP.

Година дена како ја немам обновено претплатата, престанав да ја играм баш пред пачот што требаше да го смени Azeroth, памтам последно нешто што го освоив беше розевиот прото-дрејк од празниците и Loremaster титулата на паладинот.

Имам еден куп добри сингл плеер игри што уште не сум ги изиграл, а и Skyrim ќе се појави за два месеци, иначе баш би ја обновил претплатата на два-три месеци да видам што има ново.
Па ново би било, ете да речеме целиот Azeroth. :D
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
78
Поени од реакции
7
Mozi ne e mesto ,ama da prasam............dali treba da gi imam site ekspanzii Bc tbc Wotlk za da instaliram catalysm ili mozi sam cataclysm??????
 

halfelfpaladin

The Black Paladin
Член од
23 август 2011
Мислења
235
Поени од реакции
97
Ja vishe ne igram WoW, si se prefrliv na Rift. Mada so noviot patch pak ke si ja nadopolnam smetkata za da g izigam novite instanci.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom