Сервери (кој каде игра). Само за официјалните сервери

Член од
20 март 2008
Мислења
694
Поени од реакции
414
AL'Akir horda abe zosto ne se organizirame barem edna asalna guilda da napravime da mu evam mamata , jas sum vo bugarski deckive se TOP raidaat non stop i imaat dobar progress , nie sme strasni proleteri
Име на карактер? ја иначе сум во Херетик на Алакир... Allaboutme ми е карактер.
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Име на карактер? ја иначе сум во Херетик на Алакир... Allaboutme ми е карактер.
Te adnav Raydenn ime na karakter , so Heretic odam na 22 FL za firelord i pureblood hawk :)))
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
Moved to Argent Dawn пред 2 недели.

RP сервер, најјако.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Da ve prasam neso :D decki ke idma da gi zeam wow od jugoton so cenite tuka se negde so blizzarrd am taa mi vika deka toj kuponot vo igrata ne vredi tuku moram da si kupam jas dopolnitelene ili ova ne e tocno na strana pisuva 1 month free game time taka neso aj pisi pobrzo utre dam :D
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Da ve prasam neso :D decki ke idma da gi zeam wow od jugoton so cenite tuka se negde so blizzarrd am taa mi vika deka toj kuponot vo igrata ne vredi tuku moram da si kupam jas dopolnitelene ili ova ne e tocno na strana pisuva 1 month free game time taka neso aj pisi pobrzo utre dam :D
во погрешна тема да не си?
 
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Препорачајте EU сервер некој, heavy PvP да има, да се збори на Англиски, а не на маџарски да ми се избацуваат кај и да идам. :D

Искористив SoR наградиве, добив безпари Cataclysm, сеа уште да најдам добар PvP сервер и да избустам Priest до 80-ка.
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
18
Поени од реакции
2
Препорачајте EU сервер некој, heavy PvP да има, да се збори на Англиски, а не на маџарски да ми се избацуваат кај и да идам. :D

Искористив SoR наградиве, добив безпари Cataclysm, сеа уште да најдам добар PvP сервер и да избустам Priest до 80-ка.
Вака овде имаш за секој сервер шо како.. Дали е PVP или PVE сервер па мозеш да разбараш. Инаку јас играм на Grim Batol, Алијанса. Поздрав

Еве линк:http://www.wowprogress.com/
 
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Вака овде имаш за секој сервер шо како.. Дали е PVP или PVE сервер па мозеш да разбараш. Инаку јас играм на Grim Batol, Алијанса. Поздрав

Еве линк:http://www.wowprogress.com/
Too late, направив веќе Priest на Sylvanas, кога ќе имам повеќе време ќе уплатам месец за да го разиграм.

Вака до сега, дур трае trial периодот ќе си го терам мојот омилен спорт, ганкање lowbies. :D
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
18
Поени од реакции
2
Too late, направив веќе Priest на Sylvanas, кога ќе имам повеќе време ќе уплатам месец за да го разиграм.

Вака до сега, дур трае trial периодот ќе си го терам мојот омилен спорт, ганкање lowbies. :D
Sylvanas е еден од подобрите сервери за PVE, а за PVP не знам како е шо е... инаку за game card можеш да си земаш со голд само треба некое време да се разиграш и да најдес асални луѓе за да не те скамнуваат... :)
 
W

Werther

Гостин
Има ли некој што игра на US сервер?Имам другар менува cd key за retail us wow за 30 дена за eu game card 30 дена.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom