Сервери (кој каде игра). Само за официјалните сервери

Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Se igra ushte wow ?
Па моментално се игра класикот, искочи пред неколку дена. Засега има огромна заинтересираност, ама дали тие играчи ќе се задржат ќе видиме.
Во овој дел на светот слабо се игра, најверојатно поради стандардот, 90% од играчите доаѓаат од америка, австралија и западна европа. Дали 50 македонци има што играат на оригиналните сервери.Кој е на Noggenfogger нека ме најде. Leana алијанса.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
5.565
Поени од реакции
17.339
Брат ми игра класик атм али кога ќе му помине мерак ќе си продолжи со БфА.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.671
Поени од реакции
15.659
Има некој да игра shadowlands ? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom