halfelfpaladin
Поени од реакции
95

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Стварно на АД РП? :eek:
  Samaramon
  Samaramon
  ah nvm сеа гледам веке не играш..
  halfelfpaladin
  halfelfpaladin
  Лииииј, поракава дури сега ја видов дека си ми ја писхал после толку месеци. Да на AD RP сум, односно бев пошто не играм веќе, мада да фатам 80 lvl у GW2 па ќе уплатам за еден месец чисто 90 level да фатам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom