Сервери (кој каде игра). Само за официјалните сервери

Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Играв доста време со алиансата.Сега сум во хордата само што започнав.Има некој од тука што игра во хорда и на кој сервер и ник нека каже.
Еве тема за ова :)

Па овде можете да оставате податоци за тоа кој каде игра.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Во ред хуман нека биде по твое
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
IgraF na Boulderfist Horda Tauren Shaman 70lvl. :P Ako igral tamu nekoj neka pise. :P
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Skullcrusher - Horde
===============
Rymz - UD priest 70
Trolche - Troll hunter 69
Microminiac - Orc Warrior 62
Remziperix - Orc Rogue 26
Kondukter - UD Warlock 32
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Scullcrusher - Alliance (Dwarf warrior 70lvl)
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
Spinebreaker EU - Ally Human Rogue 70 Popin... кој што сака нека дојде само /wisper Popin и ке му помогнам :)

... Darksorrow Priest Horda 62 ама не го играм воопшто
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
ја играм на Skullcrasser
 
Член од
27 април 2006
Мислења
108
Поени од реакции
2
na skull crusher 70ka shaman horda
43ka warrior isto na skull crusher i ushe nekoja 60ka:)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
128
Поени од реакции
0
moree site na skullcrusher, ajde elate na stormrage. Ali PVP sme zaedno, ako ste nekogas so freehoof, /w me :D
 
Член од
14 мај 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
може да си ги кажувате имињата на карактерите? ја играм на skullcrusher horde 65 shaman pudge i 60 rogue david
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
server RAGNAROS - QTARMKD- ROGUE 70 lvl
GOLIJATMKD- HUNTER 70 lvl
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Што е фината сите на skullcrusher играте? Што е толку интересно на тој сервер дај кажете и јас ке дојдам.Иначе играм на OUtland mage lvl 35 ама веќе почнав да играм со варлок пошо ми здосади со mageot мн споро се ваќа левел а мерак ми е да играм со него :)
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Skullcrusher беше на времето сервер,ама после гадните и дибилни лагови во инстанци многу добри гуилди си отидоа а со тоа и самиот сервер изгуби репутација и се така да не би те препорачувал многу многу да се пребацуваш на Skullcrusher ако евентуално немаш некој другари таму :)
 

Debel

Велијa
Член од
19 мај 2007
Мислења
58
Поени од реакции
1
Metalcina - Grim Batol EU
Venox - Stonemaul EU
 

Kajgana Shop

На врв Bottom