Секс школо

Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
каде може да купам вијагра дали за истата треба рецепт од лекар или може да се купи на привато од аптека ми треба за дечкото а нему му е срам
Пушти му ја LIsa Ann пред секс ке му пркне како печурка , и после ти фати се за работа
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Има некој користено ваков спреј? :D онака прашувам дали има ефект.

Guaranteed-Peineili-brand-Sex-time-delay-Sprays-15mL-pcs-up-to-60-mins-delay-Sex-products.jpg
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.973
Поени од реакции
2.907
Да, не користам вакви работи онака од радозналост прашувам дали има ефект. Гледам го има по огласи и на алиекспрес за 10 евра.
Земи пробај бе што има врска, нарачај.. Ваљда нема да се запалиш.:pos:
 
Член од
23 декември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
машко сум овие денови ке ми биди првиот секс дали ке ме боли многу или нема да боли ?
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.732
Поени од реакции
12.000
машко сум овие денови ке ми биди првиот секс дали ке ме боли многу или нема да боли ?
Викаат ако се издепилираш и ако се мацниш со вазелин немало многу да те боли :anco:
 

INDIJANEC123

Женкар, Илуватар
Член од
17 март 2014
Мислења
3.815
Поени од реакции
6.373
машко сум овие денови ке ми биди првиот секс дали ке ме боли многу или нема да боли ?
Бутај друже и не се сеќирај :)[DOUBLEPOST=1419434626][/DOUBLEPOST]И пазете по тоа екскурзиите што правите а за другарот во претходниот пост од болка не се сеќирај од ова сеќирај се и не земај кондоми ала тракторски гуми екстра сејф нема лезет.
СЛУЧАЈОТ КОЈ ГО ШОКИРАШЕ РЕГИОНОТ: Еве што се случило со седумте девојчиња кои забремениле на школска екскурзија!
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Јас сум била само со еден преднего и ми е срам да му кажам дека ми е втор и му кажав дека ми е четврт :(
lol, pa povekje ke te ceni ako mu kazes deka ti e 2 otkolku 4[DOUBLEPOST=1420224100][/DOUBLEPOST]
Бегајте бе таму сексуален развој ќе ми следат они:oops:
[DOUBLEPOST=1420224351][/DOUBLEPOST]
Што мислите, ја разбираат ли момците енергијата на девојката после секс/оргазам? ;)
Со еден мој другар дебатиравме, и вика не можам да ви ја разберам. Нормално зависи и во кој дел од денот/вечерта е дешавката, ама момците обично сакаат да продолжат со релаксација, заспивање, а ние девојките можеме за работа да се фатиме :D
па после секс фати се за работа, исчисти, испери, направи вечера, усисивај ....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom