Секс школо

Член од
10 февруари 2010
Мислења
628
Поени од реакции
187
Така, така, пробувајте без кондом, после ќе врие темана во здравје, абе на другар му излегло нешто на господинот, што може да е?
На друго место лежи проблемот кај такви ситуации, не до заштита или дали бил договорен сексот или не. Другаров има психичка оптовареност дали ќе се покаже или не и кога го става кондомот знае што следи и психички се блокира зошто му е страв од неуспех.
ова е точно
врие сексуално-преносливи болести, особено кај нас, каде младината е елементарно неписмена и следи правила што ги прочитала/чула некаде
 
Член од
13 март 2014
Мислења
657
Поени од реакции
132
Малку офф топик прашање до девојките--- Дали типот со кој сте го имале прв пат, ви останал најблизок, најмил или ??? И дали сексот е најдобар со тој еден тип затоа што ви бил прв, или нема никаква врска ?
 
На врв Bottom