Секс школо

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
Utre prv pat kje imam odnos so devojka mi ako moze nekoj poiskusen da mi objasni sto kako,izvinete na latinicata.
Нема тука многу многу за објаснување, се надевам и неа и е прв пат со оглед дека прашуваш. Полека не напаѓај многу, почни со нежности па гледам дека веќе и сте договорени и двата ќе знаете за што сте таму... Едноствано иако нема да можеш делувај нормално;) со среќа :)
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Нели пред некое време плачеше дека си девица? Мислам, тоа беше очај, се живо буквално сакаше да клецнеш, дури во ЉиС имаше проблем со некоја постара тетка, медицинска сестра или што и да беше.
За многу кратко време стана експерт за која каква е.
Помисли вака - да не биле тие такви, може за неколку години тек некоја ќе се решеше да ти ги рашири нозете за да видиш конечно од кај си излегол.
Не беше тоа "некое време" мислам дека беше пред едно-две години незнам сигурно.

P.S : Добра меморија имаш:sneaky:
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Кој добра меморија, цел форум ти го памти очајот што го демонстрираше, сеа демек ќе пребирал. Абе се кладам дека највозената во твое маало да ти се слече, нозе ќе искршиш да ја легнеш. На друг продавајте вакви 16 век филмови. Деца.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Кој добра меморија, цел форум ти го памти очајот што го демонстрираше, сеа демек ќе пребирал. Абе се кладам дека највозената во твое маало да ти се слече, нозе ќе искршиш да ја легнеш. На друг продавајте вакви 16 век филмови. Деца.
Во ред и највозената да ми се соблече ќе ја легнам и што сеа? Мислеш дека би останал со неа?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Во ред и највозената да ми се соблече ќе ја легнам и што сеа? Мислеш дека би останал со неа?
ако ти светне срцето, 90 посто би останал со неа. Нема да те интересира ни кој ни како :) ама мал си уште, ќе разбереш со време дека ова се банални глупости.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Нели пред некое време плачеше дека си девица? Мислам, тоа беше очај, се живо буквално сакаше да клецнеш, дури во ЉиС имаше проблем со некоја постара тетка, медицинска сестра или што и да беше.
За многу кратко време стана експерт за која каква е.
Помисли вака - да не биле тие такви, може за неколку години тек некоја ќе се решеше да ти ги рашири нозете за да видиш конечно од кај си излегол.
Пропалицо...


Е ова да. Го отепа. :icon_mrgr:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ау класичен нокаут Маја. Од невино детиште во експерт. Да го проследиме неговиот сексуален развој од 23 Октомври 2013 до денес:
Помагајте пак јас загалави со една.

Раскинавме со таа докторката пошто не ми даде да имаме "онакво" и сега уште сум невин:( Е сега најде уште една така постара од мене ама има еден голем проблем постара е 8 години од мене јас 18 а она 26 години и тоа ме чуде и не сум сигурен сега. Па да си прашам можно ли е врски со 8 години постари жени ?
Е сеее постари ги наоѓам судбина моја. па и згорем на тоа уште невин:mad:
А што има лошо овде во прашањето? Па ако е со тебе има право да знае со колку си била и мораш да му одговореш ИСКРЕНО.

Што да се праве дојде такво време жените како шајки да се коват.. А тавките не требат

Или пак вас жените се срамете да оговорете на тоа прашање пошто сте биле работени како Фичо за ефтини пари од газда на газда?

Јас првата која ја имав ја прашував не само со колку била туку и на која воздраст биле тие што била, која година биле, какви биле и зошто била со нив и се детелано тоа мора да се знае и на крајо испадна дека била со повеќе од 3ца па морав да ја фрлам пошто доста работена ми изгледаше а таквите не ми требат а додуша и верна не ми стоеше...

Никој не сака некоја работена, јас пример таквите ги користам и ги фрлам во кофче како опакофка од милка чоколадо.
Заклучок, уште е невин.

Ги фрлал во кофче. Во кофче како опакофка. :busi:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
ама не ми е јасно зашто мислат машкиве (не сите де, овие шо замараат со вакви глупости), дека некоја реално ќе им каже :icon_lol: па и детално распрашување. Кој/а ќе те трпи таков/таква...
 
C

Castiel

Гостин
ама не ми е јасно зашто мислат машкиве (не сите де, овие шо замараат со вакви глупости), дека некоја реално ќе им каже :icon_lol: па и детално распрашување. Кој/а ќе те трпи таков/таква...
ќе му каже сама ако сака... ако не ќути си не прашуј....што е битно...се додека е здрава и нема нешто закачено воопшто не е битно со колку била ... a и не толку битно да си и прв и незнам зашто толку сите сакаат први да бидат ама ај...
 
Член од
16 септември 2014
Мислења
329
Поени од реакции
764
Ау класичен нокаут Маја. Од невино детиште во експерт. Да го проследиме неговиот сексуален развој од 23 Октомври 2013 до денес:




Заклучок, уште е невин.

Ги фрлал во кофче. Во кофче како опакофка. :busi:
Моментот е опаковка од Милка Чоколадо :icon_lol:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873

Kajgana Shop

На врв Bottom