Секс школо

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
И што сеа сакаш да кажеш?

Па за вториот пост тука некаде е одпрлика(година можеби а и месеци можда е) пошто неам време.
Ништо само го следам твојот сексуален живот.
 

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
Damage многу нанесовте .... Хахаха јбг се изнасмеав така добро хахахахааааааа
 
B

BooBojan

Гостин
Го скинав кондомот на крај од секс. Веднаш го извадив, не бев свршил, таа беше пред тоа.
После саат време, таа веднаш се истушира, и се измила како што треба со млака вода, и гел за тело.
Дали има шанси да има останато нешто од мене во неа? и да остане бремена?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Го скинав кондомот на крај од секс. Веднаш го извадив, не бев свршил, таа беше пред тоа.
После саат време, таа веднаш се истушира, и се измила како што треба со млака вода, и гел за тело.
Дали има шанси да има останато нешто од мене во неа? и да остане бремена?
Ептен тешко...чим не си свршил.Каде си го скинал ? горе или ?
 
B

BooBojan

Гостин
Ептен тешко...чим не си свршил.Каде си го скинал ? горе или ?
На врвот, мислам дека бев уште минута, две до свршување.
И други кои биле во слична ситуација го рекле истото дека не би требало, али не е 100% сигурно.
Норлево, после колку време можат да делуваат?
 
Член од
23 ноември 2014
Мислења
4
Поени од реакции
0
каде може да купам вијагра дали за истата треба рецепт од лекар или може да се купи на привато од аптека ми треба за дечкото а нему му е срам
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
На врвот, мислам дека бев уште минута, две до свршување.
И други кои биле во слична ситуација го рекле истото дека не би требало, али не е 100% сигурно.
Норлево, после колку време можат да делуваат?
Бато лом ќе ја направат таквите апчиња...како мислите вие така,ама мислам дека нема потреба.

ДА,има шанса да затрудни од пред семената течност во која има сперматозоиди,ама...90% од врските кои се по долги,се сексаат без кондом,така да....
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
А што има лошо овде во прашањето? Па ако е со тебе има право да знае со колку си била и мораш да му одговореш ИСКРЕНО.

Што да се праве дојде такво време жените како шајки да се коват.. А тавките не требат

Или пак вас жените се срамете да оговорете на тоа прашање пошто сте биле работени како Фичо за ефтини пари од газда на газда?

Јас првата која ја имав ја прашував не само со колку била туку и на која воздраст биле тие што била, која година биле, какви биле и зошто била со нив и се детелано тоа мора да се знае и на крајо испадна дека била со повеќе од 3ца па морав да ја фрлам пошто доста работена ми изгледаше а таквите не ми требат а додуша и верна не ми стоеше...

Никој не сака некоја работена, јас пример таквите ги користам и ги фрлам во кофче како опакофка од милка чоколадо.
Јас сум била само со еден преднего и ми е срам да му кажам дека ми е втор и му кажав дека ми е четврт :(
 

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
Го скинав кондомот на крај од секс. Веднаш го извадив, не бев свршил, таа беше пред тоа.
После саат време, таа веднаш се истушира, и се измила како што треба со млака вода, и гел за тело.
Дали има шанси да има останато нешто од мене во неа? и да остане бремена?
90% не би требало ама како што кажаа и другите мали се шансите но има случаи да се забремени од предсемена течност такада мани еден шур чек
 
Член од
23 ноември 2014
Мислења
4
Поени од реакции
0
каде може да купам вијагра дали за истата треба рецепт од лекар или може да се купи на привато од аптека ми треба за дечкото а нему му е срам
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
каде може да купам вијагра дали за истата треба рецепт од лекар или може да се купи на привато од аптека ми треба за дечкото а нему му е срам
Што дечко е? 50 годишен?
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
каде може да купам вијагра дали за истата треба рецепт од лекар или може да се купи на привато од аптека ми треба за дечкото а нему му е срам
Аптека, и не треба мислам рецепт... можеш и приватно, види провери... а што се однесува до дечкоти или ти си нимфо или он не му држи. Вијагра не е комплетно решение..
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
каде може да купам вијагра дали за истата треба рецепт од лекар или може да се купи на привато од аптека ми треба за дечкото а нему му е срам
А што ќе му е виагра на дечко ти? Освен ако нема 70 години. А претпоставувам дека нема. Ако има еректилна дисфункција, нека оди на доктор, ќе му го откријат проблемот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom