Секс школо

Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Не сериозно. ако ти е подебел нема да го собере, мери го со лента од околу и ќе видиш колку цм ти е
Па очигледно е,чим не го собира...тоест,не иде до доле ластичето,туку нешто повеќе од пола го собира,надоле со помош од пријател :D
 
Член од
26 ноември 2013
Мислења
153
Поени од реакции
181
Decki jas pak so problemi. Ne znam sto e rabotava ama nikako da svrsam. Ne znam zosto. Do sega 3 pati imavme odnosi, i sekoj pat istoto se desava, mi doagja do tocka na orgazam i go cuvstvuvam i vednas nesto se blokira i nikako da svrsam. Duri ona se angazirase dopolnitelno i mi dade neverojaten blowjob, preubavo mi bese, mi dojde 3 pati da svrsam, i pak istata blokada..Istiot problem e i so nea, brzo se vlazni, i susi, i koga kje e vlazna i imame seks treba cela vecnost dur da svrsi, dajte nekoi soveti, trikovi za pobrzo da dozivi orgazam :)
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
За тебе,опушти се,и ако не ти го дрка пред да свршиш,тешко дека ќе свршиш...кога ќе ти доаѓа нека почнува да го дрка брзо и да те гледа,ако тоа не те пали тогаш не знам што да ти кажам :D

за неа..ако сакаш да сврши најбрзо,бидете во онаа класична,мисионерска поза,држи ја цврсто,збори и нешто на уво,да ја палиш уште толку,бацувај ја по врат,потегни ја за коса,бацувај ја страсно,стискај ја за бутови,за гз,и кога ќе и доаѓа убрзај до максимум,ако гледаш дека и се повлекува,успори го темпото,секогаш е различно.
 
F

FARANG

Гостин
Decki jas pak so problemi. Ne znam sto e rabotava ama nikako da svrsam. Ne znam zosto. Do sega 3 pati imavme odnosi, i sekoj pat istoto se desava, mi doagja do tocka na orgazam i go cuvstvuvam i vednas nesto se blokira i nikako da svrsam. Duri ona se angazirase dopolnitelno i mi dade neverojaten blowjob, preubavo mi bese, mi dojde 3 pati da svrsam, i pak istata blokada..Istiot problem e i so nea, brzo se vlazni, i susi, i koga kje e vlazna i imame seks treba cela vecnost dur da svrsi, dajte nekoi soveti, trikovi za pobrzo da dozivi orgazam :)
најверојатно сеуште не знаете да фатите ритам
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
Decki jas pak so problemi. Ne znam sto e rabotava ama nikako da svrsam. Ne znam zosto. Do sega 3 pati imavme odnosi, i sekoj pat istoto se desava, mi doagja do tocka na orgazam i go cuvstvuvam i vednas nesto se blokira i nikako da svrsam. Duri ona se angazirase dopolnitelno i mi dade neverojaten blowjob, preubavo mi bese, mi dojde 3 pati da svrsam, i pak istata blokada..Istiot problem e i so nea, brzo se vlazni, i susi, i koga kje e vlazna i imame seks treba cela vecnost dur da svrsi, dajte nekoi soveti, trikovi za pobrzo da dozivi orgazam :)
Уживај во целиот чин, не го бркај оргазмот. Остај го да дојде.
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
Decki jas pak so problemi. Ne znam sto e rabotava ama nikako da svrsam. Ne znam zosto. Do sega 3 pati imavme odnosi, i sekoj pat istoto se desava, mi doagja do tocka na orgazam i go cuvstvuvam i vednas nesto se blokira i nikako da svrsam. Duri ona se angazirase dopolnitelno i mi dade neverojaten blowjob, preubavo mi bese, mi dojde 3 pati da svrsam, i pak istata blokada..Istiot problem e i so nea, brzo se vlazni, i susi, i koga kje e vlazna i imame seks treba cela vecnost dur da svrsi, dajte nekoi soveti, trikovi za pobrzo da dozivi orgazam :)
Опушти се ,не мисли како изгледа сексот дали си добар , дали е задоволна и итн. , работи ја и извади и ја маста
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Decki jas pak so problemi. Ne znam sto e rabotava ama nikako da svrsam. Ne znam zosto. Do sega 3 pati imavme odnosi, i sekoj pat istoto se desava, mi doagja do tocka na orgazam i go cuvstvuvam i vednas nesto se blokira i nikako da svrsam. Duri ona se angazirase dopolnitelno i mi dade neverojaten blowjob, preubavo mi bese, mi dojde 3 pati da svrsam, i pak istata blokada..Istiot problem e i so nea, brzo se vlazni, i susi, i koga kje e vlazna i imame seks treba cela vecnost dur da svrsi, dajte nekoi soveti, trikovi za pobrzo da dozivi orgazam :)
Проблемот е во задебеленото.

Не сте ниту на распоред, ниту со краен рок. Сосема е можно оргазмот да дојде после неколку сеанси на секс, т.е. да се „набилда“ до точка да дојде. А колку сеанси ќе треба, тоа никој не го знае, ниту вие двајца - вашите тела тоа го знаат. А вашите мозоци ќе треба, како за промена, да почнат да ги слушаат вашите тела, наместо, како до сега, само да им наредуваат.

Имајте секс. Ако нема оргазам, гушнете се и зборувајте (најдобро е да си кажувате шеги или што и да е, што ќе ве насмее). Идниот пат пак.

Клучно важно: ти да не дркаш сам и таа да не се гали сама додека не сте заедно, за да не ви оди фира „билдањето“ на оргазмот. Вие сте заедно, што значи дека вашиот секс веќе не е само ваш, туку еден за друг и еден со друг.


Со лесно. (y)
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
144
Поени од реакции
93
Decki jas pak so problemi. Ne znam sto e rabotava ama nikako da svrsam. Ne znam zosto. Do sega 3 pati imavme odnosi, i sekoj pat istoto se desava, mi doagja do tocka na orgazam i go cuvstvuvam i vednas nesto se blokira i nikako da svrsam. Duri ona se angazirase dopolnitelno i mi dade neverojaten blowjob, preubavo mi bese, mi dojde 3 pati da svrsam, i pak istata blokada..Istiot problem e i so nea, brzo se vlazni, i susi, i koga kje e vlazna i imame seks treba cela vecnost dur da svrsi, dajte nekoi soveti, trikovi za pobrzo da dozivi orgazam :)
Не сте опуштени доволно еден со друг. Фокусирајте се малце повеќе на предигра пред да и го ставиш... Како шо ти спомнаа и други допирај ја, збори и малце, стегни ја за вратот, плесни ја по газето.. Опуштете се повеќе посебно ти неа па ќе видиш по колку ќе свршува после. И да најважно ако сакаш секс со најдобар оргазам не мисли на тоа само излуди ја онака како машина, па ќе видиш дали ќе се исуши. Позз.
 
Член од
31 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Училиште за секс

Ај поискусните нека кажат како се чувствувале за време на првиот секс и кажете нешто што би ни помогнало на нас неискусните за да знаеме што не чека. :drk::sekss::pusk: итн.
Pa ne boli mnogu i treba da si opustena za da ne te boli.A i treba da imash sex so nekoj iskusen a ne so nekoj neiskusen zatoa sto moze da te povredi i posle moze da nemash deca.
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
144
Поени од реакции
93
Pa ne boli mnogu i treba da si opustena za da ne te boli.A i treba da imash sex so nekoj iskusen a ne so nekoj neiskusen zatoa sto moze da te povredi i posle moze da nemash deca.
Глупост над глупостите... Никако со неискусен зш може да те повреди да немаш деца?
Извини но според мене ова ти е многу ама многу лош совет. Значи првиот пат е подобро со искусен само поради една причина. Нема да биде исто збунет и исплашен (како ќе биде сексот) како тебе и со тоа ќе те опушти и тебе.
Така да сите парови што се со двајца неискусни само напред. Не се ограничувајте поради нечии лоши искуства. За да биде незаборавно доволно ви е само една работа а тоа е СТРАСТ. Толку :)
 
Член од
2 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
Епа вака, јас сум ептен нова тука. Ме интересира што точно машките, вас ве пали освен подвезици, стриптиз? Нешто што посебно ве излудува?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Епа вака, јас сум ептен нова тука. Ме интересира што точно машките, вас ве пали освен подвезици, стриптиз? Нешто што посебно ве излудува?
Добро лапање,предигра, секс на суво :D шепотење нешто дрско на уво...и така :D
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
Епа вака, јас сум ептен нова тука. Ме интересира што точно машките, вас ве пали освен подвезици, стриптиз? Нешто што посебно ве излудува?
Лапање, лижење по врат, триње по интимните делови, по можност да носиш нешто по кратко, да го излудиш,дирту талк и то :)
 
S

sramezliviot blesavko

Гостин
Епа вака, јас сум ептен нова тука. Ме интересира што точно машките, вас ве пали освен подвезици, стриптиз? Нешто што посебно ве излудува?
:):):):):):) interesno xexexe,,,,, probaj sovetive od drugarcinjava predhodno ako i toa ne pali, odi do benzinska zemi edno litro i pol benzin i zipo po moznost ima da go zapalis xexexe
 
Член од
2 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
:):):):):):) interesno xexexe,,,,, probaj sovetive od drugarcinjava predhodno ako i toa ne pali, odi do benzinska zemi edno litro i pol benzin i zipo po moznost ima da go zapalis xexexe
Хехе па искрено за него никогаш не било проблем ни за пакење ни за било што кај мене има некаков проблем што никогаш не сум доживеала оргазам при секс. Малку срамота ама тоа е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom