Секс школо

H

HoT IcE

Гостин
Иди у Висто, тргаат блокачи со попуст ако имаш помала километража.

Сериозна си? Единствена бариера ти е што сакаш да се ебеш, а нејќеш да ти улаза ради тоа што ќе те боли. Епа ќе стиснеш. Кд тг.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
@HoT IcE, @MAJA 345 Е фала ви баш ми помогнавте...:unsure::unsure:
Нека ти напраи убава вечера ебачот,нека земе вино,нека те пивне малце,нека има предигра подолго време,нека те бацува страсно и ќе видиш како ќе рашириш нозе и нема да му ја мислиш дали ќе боли или не :D
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Нека ти напраи убава вечера ебачот,нека земе вино,нека те пивне малце,нека има предигра подолго време,нека те бацува страсно и ќе видиш како ќе рашириш нозе и нема да му ја мислиш дали ќе боли или не :D
Епа тоа е пробано веќе по нз кој пат :)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.680
Поени од реакции
11.054
Епа тоа е пробано веќе по нз кој пат :)
И као не те пали малиот? А ти као ладна? :icon_mrgr:
Немој да му правиш така, му паѓа самодоверба, па ќе те откачи за некоја мрља што искача во менада и се мува со педери.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
И као не те пали малиот? А ти као ладна? :icon_mrgr:
Немој да му правиш така, му паѓа самодоверба, па ќе те откачи за некоја мрља што искача во менада и се мува со педери.
Не дека не ме пали, ниту пак дека јас сум ладна хаха туку ми е страв бе луѓееее ако може сакам и со анестезија хаха
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Не дека не ме пали, ниту пак дека јас сум ладна хаха туку ми е страв бе луѓееее ако може сакам и со анестезија хаха
Добро де, страв ти е. Ок, на секоја и е. И сега, што? Треба да плачеме?
Дај прибери се жити се, не си мало дете.

Природна работа си е тоа, како што е природно и да те боли. Нема спас од тоа, треба само да го поминеш. Не е болка за умирање, па да припаѓаш овде. Ако не сакаш, никогаш немај секс, што да ти кажам друго.
Ни јас, ни било кој од форумов не може да ти помогне тебе да не ти е страв или да ти кажам што да правиш во тој момент.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Добро де, страв ти е. Ок, на секоја и е. И сега, што? Треба да плачеме?
Дај прибери се жити се, не си мало дете.

Природна работа си е тоа, како што е природно и да те боли. Нема спас од тоа, треба само да го поминеш. Не е болка за умирање, па да припаѓаш овде. Ако не сакаш, никогаш немај секс, што да ти кажам друго.
Ни јас, ни било кој од форумов не може да ти помогне тебе да не ти е страв или да ти кажам што да правиш во тој момент.
Да точно, работата е што некои се отпорни на болка можат да истрпат а јас не :S
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Тигрице оди ЕМГ нека ти праат на мускул на нога па после скини се, полесно ќе пребродиш. Нешто слично како докторот од Мозамбик што го имаше по клипови што лечеше главоболки со тоа што ги шамараше по теме. После нив ги печеше темето а за главоболката не размислува. :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.703
Поени од реакции
27.659
Тигрице, не туку се лигави, не постирај тука за внимание "леллеле луѓе страв ми е плиззз хелп омггг :S:S ?!?!". Сите ги боли првиот пат... ќе му кажеш пополека и полесно ќе поминеш.
После ти е уживантикус.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Епа сакам...ама имам некоја блокажа во мозоков кога ќе дојде до тоа :confused:
Тоа може и да е сериозен психички проблем, имам приатели (машко и женско) , женското имаше таков ненадмилив проблем (башка балкан - за тоа не се оди на лекар) дури и се зедоа и со години беше невина и во брак но сега е се ОК, и дете имаат, но со годинин немаа класичен секс. Но се сакаат бескрајно. Значи огромен страв од пенетрација имаше таа, затоа можеби, можеби да си прашаш стручна особа за тоа....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom