Секс/разголување на webcam за пари

Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
постојат неколку сајтови за ова.
од комоцијата дома се соблекувате на камера за пари или имате секс на камера за пари.
ме интересира мислење, имам начекано парови и неколку машки од МКД вака.
Македонски ip се блокирани нормално, ама кога си надвор од МКД можеш да начекаш по сајтови.
Ако сте природни се заработува доста.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Za kolku pari da go promaftam? Ce najme nacin preku Tor za ip adresa haha.
јас последно видов едни дечки, така заработуваа за кирија во СК.
Тројца, добри тела, правеа добар кеш
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.357
Поени од реакции
5.198
Истата идеа ја имав/имам ..сите услови ги имам (сам живеам, голема спална соба, оптички интернет) само уште ми треба партнерка која ќе се нафати на подфатот.. озбилно :D
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Истата идеа ја имав/имам ..сите услови ги имам (сам живеам, голема спална соба, оптички интернет) само уште ми треба партнерка која ќе се нафати на подфатот.. озбилно :D
pocni sam, ima publika i za tebe
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Не функционира тор на такви срања мислам.
со оглед на тоа колку сум начекал македонци (машки особено) кога патувам надвор по сајтови, мислам дека бизнисов станува популарен.
100 до 300 долари на ден не е заебанција
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.680
Поени од реакции
10.226
со оглед на тоа колку сум начекал македонци (машки особено) кога патувам надвор по сајтови, мислам дека бизнисов станува популарен.
100 до 300 долари на ден не е заебанција
Што знам, ќе те тераат да правиш секакви срања од пенкала у шупак до незнам што и на крај ќе си ебеш матер кога пара ќе те излаже. Проституција генерално не може да помине без последици....се зависи кои ти се плановите за натака во животот, не е сеедно да те знаат како Перотрубате или сл. :)
Се зависи со какви морални вредности располагаш и која цена би си ја платил ако ги прегазиш.
А тоа околу парите зависи од тоа колку ќе бидеш баран, односно лепота(тело) и qr....то ти е исто како проститутките на улица, таа со едно око најмалку заработува ма да може и да пее и да пуши.
 

brnjomkd

cobragt
Член од
23 ноември 2017
Мислења
128
Поени од реакции
44
хах лесно е да се пуштиш на камера ама имагинацијата на публиката е поголема од нашите очекувања :)
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Што знам, ќе те тераат да правиш секакви срања од пенкала у шупак до незнам што и на крај ќе си ебеш матер кога пара ќе те излаже. Проституција генерално не може да помине без последици....се зависи кои ти се плановите за натака во животот, не е сеедно да те знаат како Перотрубате или сл. :)
Се зависи со какви морални вредности располагаш и која цена би си ја платил ако ги прегазиш.
А тоа околу парите зависи од тоа колку ќе бидеш баран, односно лепота(тело) и qr....то ти е исто како проститутките на улица, таа со едно око најмалку заработува ма да може и да пее и да пуши.
Лимит си ставаш ти. Тебе некој ептен ќе те натера на тоа. Парата може, ама некој не.
Не разбрав зошто се толкува како проституција. Продаваш продукт.
Работа е. Некои си го сфаќаат така.
Автоматски споено мислење:

Чатурбејт, а? :ROFLMAO:
Ма има милион.
 
На врв Bottom