Членови кои реагирале на порака #2

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    30.092
   • Поени од реакции
    40.702
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Govinda

   Божански Магарац од From the land of Divine Donkeys
   • Мислења
    3.290
   • Поени од реакции
    3.433
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom