Секс/разголување на webcam за пари

Член од
6 јули 2011
Мислења
3.783
Поени од реакции
7.704
Чек малку! Ви сте машки и ... гледате машки?
Кротко, да не видите некој роднина размавтан пред камери.

Лимит си ставаш ти. Тебе некој ептен ќе те натера на тоа. Парата може, ама некој не.
Не разбрав зошто се толкува како проституција. Продаваш продукт.
Работа е. Некои си го сфаќаат така.
Автоматски споено мислење:


Ма има милион.


Продукт!!! :LOL::LOL::LOL:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
7.768
Поени од реакции
4.585
Офф леле, колку ли полуде човештвото!???
Не се знае кој е психијатриски случај, дали тие што гледаат или тие што се гледани....бре, умоболна работа'!!!
:facepalm:
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
211
Поени од реакции
198
Лимит си ставаш ти. Тебе некој ептен ќе те натера на тоа. Парата може, ама некој не.
Не разбрав зошто се толкува како проституција. Продаваш продукт.
Работа е. Некои си го сфаќаат така.
Автоматски споено мислење:


Ма има милион.
Голем продукт нема што... Е каков продукт нудеш жити се ?? Пиперки и патлиџани ??

Човештвото веќе не е тоа што беше... Да даваш пари за да гледаш видео во живо од голи женски без допир без ништо бре бре... додека пак видеа од женски ги имаш на интернет преку милиони...
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.734
Поени од реакции
16.796
Чек малку! Ви сте машки и ... гледате машки?
Кротко, да не видите некој роднина размавтан пред камери.Продукт!!! :LOL::LOL::LOL:
Јас на времето така видов еден кајганџија. Трауми!
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.357
Поени од реакции
5.198
Офф леле, колку ли полуде човештвото!???
Не се знае кој е психијатриски случај, дали тие што гледаат или тие што се гледани....бре, умоболна работа'!!!
:facepalm:
Зошто умоболна работа? Ти никогаш не си гледал порнич? Или додека мастурбираш мижиш и замислуваш :P
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
7.768
Поени од реакции
4.585
Зошто умоболна работа? Ти никогаш не си гледал порнич? Или додека мастурбираш мижиш и замислуваш :P
Сум гледала, но не сум платила...а јас да дозволам на такво дереџе да се спуштам за да задоволам нечии фрустрации, да се понижам и да се чепатам пред камери на некој што му се изопачени сексуалните нагони, да ризикувам и јавно да се обелоденам која сум...па уште и некој близок да те види и да ти побара услуга....не, не, не е секој за таква работа:sramezliv:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.734
Поени од реакции
16.796
Сум гледала, но не сум платила...а јас да дозволам на такво дереџе да се спуштам за да задоволам нечии фрустрации, да се понижам и да се чепатам пред камери на некој што му се изопачени сексуалните нагони, да ризикувам и јавно да се обелоденам која сум...па уште и некој близок да те види и да ти побара услуга....не, не, не е секој за таква работа:sramezliv:
Маска на лице и штанцај пари!
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Офф леле, колку ли полуде човештвото!???
Не се знае кој е психијатриски случај, дали тие што гледаат или тие што се гледани....бре, умоболна работа'!!!
:facepalm:
за тебе умоболна, ама некој си живее со тие пари.
сите се нешто чесни онлајн, светци.
Автоматски споено мислење:

Сум гледала, но не сум платила...а јас да дозволам на такво дереџе да се спуштам за да задоволам нечии фрустрации, да се понижам и да се чепатам пред камери на некој што му се изопачени сексуалните нагони, да ризикувам и јавно да се обелоденам која сум...па уште и некој близок да те види и да ти побара услуга....не, не, не е секој за таква работа:sramezliv:
еј извини, а што праиш криминално?
пошо вака гледано, се е кај тебе у глаата.
и зашо некој шо гледа има изопачени нагони и е сексуално исфрустриран?
аи аи аи
каква услуга да ти побара некој близок?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.058
Поени од реакции
184.752
Офф леле, колку ли полуде човештвото!???
Не се знае кој е психијатриски случај, дали тие што гледаат или тие што се гледани....бре, умоболна работа'!!!
:facepalm:
Тие што прават по 200 јузери на форум и мислат дека нема да ги познаат.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
8.680
Поени од реакции
10.226
Лимит си ставаш ти. Тебе некој ептен ќе те натера на тоа. Парата може, ама некој не.
Не разбрав зошто се толкува како проституција. Продаваш продукт.
Работа е. Некои си го сфаќаат така.
Ако е се така како што викаш, терај. Муабетот ми беше да ти кажам мое мислење околу ризиците кои ми се до негде познати.
Иначе тешка работа е..... по неколку саати qr-от удрвен.....ќе дојде време нема да можеш да се возбудиш и да дишиш во п**ка. :)
Автоматски споено мислење:

Офф леле, колку ли полуде човештвото!???
Не се знае кој е психијатриски случај, дали тие што гледаат или тие што се гледани....бре, умоболна работа'!!!
:facepalm:
Со одредени мерки на претпазливост нема никаков проблем. А за психијатриските случаи.....има ли некој што не е за таму? :)
Немој да ми кажеш дека немаш некои "умоболни" фантазии...
 
Последно уредено:
Член од
22 јуни 2019
Мислења
211
Поени од реакции
198
Сум гледала, но не сум платила...а јас да дозволам на такво дереџе да се спуштам за да задоволам нечии фрустрации, да се понижам и да се чепатам пред камери на некој што му се изопачени сексуалните нагони, да ризикувам и јавно да се обелоденам која сум...па уште и некој близок да те види и да ти побара услуга....не, не, не е секој за таква работа:sramezliv:
Дебела си ти признај, затоа нечеш пред камери :ROFLMAO:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Ако е се така како што викаш, терај. Муабетот ми беше да ти кажам мое мислење околу ризиците кои ми се до негде познати.
Иначе тешка работа е..... по неколку саати qr-от удрвен.....ќе дојде време нема да можеш да се возбудиш и да дишиш во п**ка. :)
Автоматски споено мислење:


Со одредени мерки на претпазливост нема никаков проблем. А за психијатриските случаи.....има ли некој што не е за таму? :)
Немој да ми кажеш дека немаш некои "умоболни" фантазии...
Јас тоа, не планирам, стар сум и неам кузне какво тело за некој да прска на мене и да ме гледа, сакав само да прашам пошо зема замав.
Лично сметам дека е навистина тешко. Као на дугме дигај кур па вака па така..
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
850
Каде да се пријавам?
На 192 пријави се ќе те однесат прво во една празна просторија со големи рефлектори и затемнати стакла каде ќе можеш да демонстрираш чисто да видат дали те бива или не за работата со среќа
Автоматски споено мислење:

со оглед на тоа колку сум начекал македонци (машки особено) кога патувам надвор по сајтови, мислам дека бизнисов станува популарен.
100 до 300 долари на ден не е заебанција
Исто да ја продајш душата на ѓаоло не е заебанција
 
Последно уредено:
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
На 192 пријави се ќе те однесат прво во една празна просторија со големи рефлектори и затемнати стакла каде ќе можеш да демонстрираш чисто да видат дали те бива или не за работата со среќа
Автоматски споено мислење:


Исто да ја продајш душата на ѓаоло не е заебанција
Хаха, фино реков. Сите се чесни пречесни.
 
На врв Bottom